Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Zo zahraničia

20. februára 2024

Ruského pilota Kuzminova našli v Španielsku mŕtveho. Označovali ho za zradcu a opakovane mu hrozili zabitímRuského pilota Maxima Kuzminova, ktorý vlani na Ukrajinu previezol vrtuľník Mi-8, našli v Španielsku mŕtveho. Maxima našli zastreleného Informuje o tom spravodajský portál Ukrajinská pravda, ...Zdieľať
20.2.2024 (SITA.sk) - Ruského pilota Maxima Kuzminova, ktorý vlani na Ukrajinu previezol vrtuľník Mi-8, našli v Španielsku mŕtveho.

Maxima našli zastreleného


Informuje o tom spravodajský portál Ukrajinská pravda, ktorému to povedal zdroj z ukrajinskej vojenskej rozviedky aj samotné vojenské spravodajstvo. Zdroj Ukrajinskej pravdy povedal, že Kuzminov sa rozhodol, že nezostane na Ukrajine a presťahuje sa do Španielska.

Viac o téme: Vojna na Ukrajine„Podľa toho, čo vieme, pozval k sebe svoju bývalú a neskôr ho našli zastreleného,“ uviedol.

Označili ho za zradcu


Neďaleko podľa zdroja tiež našli vyhorené auto, v ktorom údajne unikli Kuzminovovi vrahovia. Ukrajinská vojenská rozviedka len uviedla, že potvrdzuje pilotovo úmrtie.

 Vlani 23. augusta vyšlo najavo, že vrtuľník Mi-8 ruských ozbrojených síl skončil na Ukrajine, čo bolo výsledkom dlhodobej špeciálnej operácie. Pilot stroja bol spomenutý Kuzminov, ktorého rodina tiež utiekla na Ukrajinu. Rusi Kuzminovova označili za zradcu a opakovane mu hrozili zabitím.Zdroj: SITA.sk - Ruského pilota Kuzminova našli v Španielsku mŕtveho. Označovali ho za zradcu a opakovane mu hrozili zabitím © SITA Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Rusi už vo vojne prišli o 6 503 tankov, tvrdia Ukrajinci a priblížili aj ich ďalšie straty
<< predchádzajúci článok
Kyjev tvrdí, že Kremeľ na okupovaných územiach Ukrajiny vytvára „voličov“ ruského prezidenta