17. septembra 2017

Rusnák pomohol gólom a asistenciou k triumfu Real Salt Lake

Na archívnej snímke trojica futbalistov tímu Real Salt Lake Jefferson Savarino (uprostred), Slovák Albert Rusnák a Kyle Beckerman (vpravo). Foto: TASR/AP
Sandy 17. septembra (TASR) - Slovenský futbalový reprezentant Albert Rusnák sa v noci na nedeľu gólom a asistenciou podieľal na domácom víťazstve jeho tímu Real Salt Lake nad Portlandom Timbers 2:1 v zámorskej MLS. V 14. minúte otvoril skóre duelu a vsietil tak svoj siedmy presný zásah v sezóne. Po vyrovnaní súpera Rusnák v 61. minúte asistoval pri víťaznom góle Savarina.

Vďaka triumfu Real Salt Lake poskočil v tabuľke Západnej konferencie na šieste postupové miesto.

MLS:

Real Salt Lake - Portland Timbers 2:1 /A. Rusnák hral za domácich celý zápas, v 14. min. dal gól, v 61. min. prihral na gól Savarinovi/