Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Kultúra

15. októbra 2011

Sarah MacKenzieová zo seriálu JAG sa rozišla s manželomBritsko-iránska herečka Catherine Bell, ktorá sa stala známou ako Sarah "Mac" MacKenzieová z amerického seriálu JAG - Vojenská generálna prokuratúra (1995 - 2005), sa rozišla so svojim ...Zdieľať
catherine bell BRATISLAVA 15. októbra (WEBNOVINY) - Britsko-iránska herečka Catherine Bell, ktorá sa stala známou ako Sarah "Mac" MacKenzieová z amerického seriálu JAG - Vojenská generálna prokuratúra (1995 - 2005), sa rozišla so svojim manželom, scenáristom Adamom Beasonom.


Exkluzívne o tom informovala webová stránka people.com. Bell sa so svojim mužom odlúčila po 17 rokoch manželstva. Spolu majú dve deti - osemročnú dcéru Gemmu a ročného syna Ronana. "Zostanú dobrými priateľmi a chcú svoje deti vychovávať spoločne," uviedla hovorkyňa 43-ročnej herečky.

Rodáčka z Londýna si okrem seriálu JAG - Vojenská generálna prokuratúra zahrala aj vo filmoch Švéd (1994), Neviditeľný útočník (1998) a Bruce, Všemohúci (2003), známa je aj zo seriálu Army Wives (2007). Najbližšie ju diváci uvidia v televíznom filme Good Morning Killer, ktorý v premiére uvedú v decembri na TNT.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Tanečné divadlo ATak oslavuje 13. narodeniny
<< predchádzajúci článok
Peha hlási návrat na scénu s novou speváčkou

Sarah MacKenzieová zo seriálu JAG sa rozišla s manželom - diskusné fórum čitateľov