Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Šport

07. mája 2007

Šebo medzi zväzujúcim "mŕtvym drevom" pre kouča SmithaKarl Svensson, Čech Libor Sionko a Slovák Filip Šebo sú pre trénera Waltera Smitha "mŕtvym drevom", ktorého by sa potreboval zbaviť pri realizovaní zmien v kádri futbalového klubu Glasgow Rangers pred ...Zdieľať

GLASGOW 7. mája (WEBNOVINY) - Karl Svensson, Čech Libor Sionko a Slovák Filip Šebo sú pre trénera Waltera Smitha "mŕtvym drevom", ktorého by sa potreboval zbaviť pri realizovaní zmien v kádri futbalového klubu Glasgow Rangers pred sezónou 2007/2008. Tvrdí to denník škótsky Sunday Herald. Švédskemu obrancovi Svenssonovi už ponúkli návrat do Göteborgu, ale odmietol ho. Podľa spomenutých novín je toto trio neželanou pozostalosťou v Ibrox Parku po francúzskom kormidelníkovi Paulovi Le Guenovi, ktorej sa "protestanti" zbavia len s problémami. Nie je vraj totiž garantované, že iné kluby sa budú hrnúť do transferu, keď napríklad Svensson a Šebo stáli spolu 2,4 milióna libier. Sunday Herald upozorňuje, že Smith má pri prípadnom angažovaní nových futbalistov zviazané ruky tým, že toto trio odľahčuje ročne pokladnicu "jazdcov" o 2,5 milióna libier.

Začiatkom apríla večerník Evening Times napísal: "Po odchode Dada Prša bude Smith môcť vyzvať len Krisa Boyda, Nacha Nova a Filipa Šeba. Šebova budúcnosť je stále neistá. Panujú očakávania, že poputuje inam po tom, ako sa ukázalo, že ide o drahý nezdar z obdobia vládnutia Le Guena."

Po sobotňajšom triumfe Rangers 2:0 v mestskom derby nad už majstrovským Celticom sa na fanúšikovskej stránke hostí Jinky´s Oars objavil príspevok s titulkom: "Ak Šebo vyzerá dobre, potom to vyzerá zle". V texte sa objavuje táto duplikujúca pasáž: "Ak Šebo nastúpi a vyzerá proti vám dobre, potom je to naozaj zlé. On dokonca z viacerých šancí takmer skóroval!"

Dvadsaťtriročný slovenský zakončovateľ prišiel do Glasgowa v auguste minulého roka z Austrie Viedeň za odstupné 1,8 milióna libier, ale nedokázal sa presadiť do základnej zostavy. V marci sa nedostal do užšej nominácie reprezentácie SR v rámci dvojzápasu na Cypre a v Írsku v D-skupine kvalifikácie o postup na ME 2008.

SITA© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Göncimu tesne unikol postup do finále ĽM 3x40
<< predchádzajúci článok
V rebríčkoch na čele Federer a Nadal, Hrbatý 25. a 55.

Šebo medzi zväzujúcim "mŕtvym drevom" pre kouča Smitha - diskusné fórum čitateľov