Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala

03. júna 2012

Sexy agentka Scullyová si zahrá v sci-fi matkuAmerická herečka Gillian Anderson, ktorá sa preslávila ako agentka Dana Scullyová v seriáli Akty X (1993 - 2002), sa predstaví v sci-fi I’ll Follow You Down. ...Zdieľať
gillian anderson Gillian AndersonFoto: wallpaper.celebritypc.comBRATISLAVA 3. júna (WEBNOVINY) - Americká herečka Gillian Anderson, ktorá sa preslávila ako agentka Dana Scullyová v seriáli Akty X (1993 - 2002), sa predstaví v sci-fi I’ll Follow You Down.


Štyridsaťtriročná rodáčka z Chicaga si v snímke zahrá matku 24-ročného herca Haleyho Joela Osmenta. Ten je známy ako detská hviezda z filmov Forrest Gump (1994), Šiesty zmysel (1999), Pošli to ďalej (2000) alebo A.I. Umelá inteligencia (2001). Vo filme, ktorý už v Toronte začali nakrúcať, sa objavia aj Rufus Sewell a Victor Garber.

Snímka I’ll Follow You Down bude rozprávať príbeh o vedcovi Gabrielovi (Sewell), ktorý za záhadných okolností zmizne počas pracovnej cesty. Zostane po ňom manželka Marika (Anderson) a syn Erol (Osment).

Erol a jeho starý otec (Garber) o niekoľko rokov neskôr začnú zisťovať, čo sa vlastne stalo. Film režíruje Kanaďan Richie Mehta, ktorý k nemu napísal aj scenár.

Mehta ako režisér debutoval oceňovanou drámou Amal (2007). Túto snímku premietli aj na 43. ročníku Medzinárodného filmového festivalu v Karlových Varoch.


Obrazom: Sexy Gillian Anderson


Informácie zverejnila webová stránka deadline.com.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Zúfalé manželky prišli o Kathryn Joosten, zabila ju rakovina
<< predchádzajúci článok
Nenávisť Axla Rosea k Slashovi nemá hraníc, opäť šokoval

Sexy agentka Scullyová si zahrá v sci-fi matku - diskusné fórum čitateľov