Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Tlačové správy

SHERLOCK® uvádza na trh nové modely bezpečnostných dverí, vyrábaných v európskej spolupráciTradičná značka SHERLOCK® uvádza na trh celkom nový rad bezpečnostných dverí. Modely Metropol, Citadel, Resist a Firesec vznikajú v rámci európskej kooperácie. Po finalizácii, ktorá bude prebiehať ...Zdieľať
sherlock 2020 jul 01 676x440 7.7.2020 (Webnoviny.sk) - Tradičná značka SHERLOCK® uvádza na trh celkom nový rad bezpečnostných dverí. Modely Metropol, Citadel, Resist a Firesec vznikajú v rámci európskej kooperácie. Po finalizácii, ktorá bude prebiehať v továrni v Malackách, zamieria nové modely nielen k slovenským zákazníkom, ale aj do zahraničia.


Na vývoji a výrobe najnovších bezpečnostných dverí sa podieľajú výrobné a vývojové centrá Koncernu ASSA ABLOY, do ktorého značka SHERLOCK® od roku 2013 patrí, v troch krajinách Európy. Vzhľadom na vysokú citlivosť slovenského a českého trhu na špičkový design a vysokú kvalitu prevedenia dverí bude ich finalizácia prebiehať v továrni v Malackách.

"Pevný základ nášho nového produktu bude vyrábaný na najmodernejšej linke v Európe a s využitím ekologických materiálov. Novo vylepšená produktová línia sa zameriava na moderné domácnosti a prináša zákazníkom vysokú kvalitu, na akú sú zvyknutí pri dverách SHERLOCK®," uvádza Zuzana Slezáková, riaditeľka spoločnosti SHERLOCK® ASSA ABLOY, a dodáva: "Design produktu a finálna kontrola kvality zostávajú v našich rukách pod drobnohľadom a s podpisom SHERLOCK®."

Aktuálne využíva bezpečnostné dvere SHERLOCK® viac než 200-tisíc domácností a spoločností na Slovensku a v okolitých krajinách. Nové modely bude spoločnosť ponúkať na štyroch trhoch. Popri Slovensku a Česku pôjde aj o Rakúsko a Maďarsko. S ich uvedením je spojená aj nová marketingová stratégia a kampaň značky.

Informačný servis


Zdroj: Webnoviny.sk - SHERLOCK® uvádza na trh nové modely bezpečnostných dverí, vyrábaných v európskej spolupráci © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Kúpacia sezóna v Banskobystrickom kraji má prvú obeť, telo muža našli potápači
<< predchádzajúci článok
Obete domáceho násilia boli počas pandémie v ešte väčšom ohrození. Násilie v rodinách stúplo dvojnásobne

SHERLOCK® uvádza na trh nové modely bezpečnostných dverí, vyrábaných v európskej spolupráci - diskusné fórum čitateľov