Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala

11. septembra 2007

Silvia Kušnírová je vďačná, že pri nehode nikomu neublížilaModerátorka televízie JOJ Silvia Kušnírová ľutuje svoju rannú autonehodu. "Je mi veľmi ľúto, čo sa stalo. Uvedomujem si, že som spravila veľkú chybu a som vďačná za to, že som nikomu ...Zdieľať

BRATISLAVA 11. septembra (WEBNOVINY) - Moderátorka televízie JOJ Silvia Kušnírová ľutuje svoju rannú autonehodu. "Je mi veľmi ľúto, čo sa stalo. Uvedomujem si, že som spravila veľkú chybu a som vďačná za to, že som nikomu inému neublížila," povedala Kušnírová, ktorá dnes v skorých ranných hodinách havarovala v Považskej Bystrici. Ako agentúru SITA informovala trenčianska policajná hovorkyňa Katarína Hlaváčová, "Bratislavčanka na vozidle Mercedes-Benz neprispôsobila rýchlosť stavu a povahe vozovky, ani svojim schopnostiam, s vozidlom vletela do svahu a narazila do dopravného značenia." Po dychovej skúške prišla ihneď o vodičský preukaz.

Podľa hovorkyne TV JOJ Tatiany Tóthovej sa moderátorka "momentálne podrobuje lekárskym vyšetreniam, ktoré by mali potvrdiť, že okrem otrasu mozgu, tržnej rany a niekoľkých pomliaždenín neutrpela žiadne ďalšie zranenia." Televízia je s ňou neustále v kontakte a podľa slov riaditeľa pre spravodajstvo a publicistiku TV JOJ Rolanda Kubinu s ňou plánujú aj naďalej spolupracovať. "V tejto chvíli je najdôležitejšie, aby bola Silvia opäť v poriadku. Všetko ostatné budeme riešiť postupne. Spoluprácu s ňou plánujeme aj naďalej, všetko závisí od jej zdravotného stavu," komentoval situáciu jej nadriadený.

SITA© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošli

   

Súvisiace články:


 Opitá moderátorka havarovala v Považskej Bystrici (11. 9. 2007)nasledujúci článok >>
Film o Carterovi predstavili na Torontskom filmovom festivale
<< predchádzajúci článok
Slovenský rozhlas získal dve ocenenia

Silvia Kušnírová je vďačná, že pri nehode nikomu neublížila - diskusné fórum čitateľov