Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala    Hudba

03. apríla 2018

Skupina Hex štartuje turné Hex feat. Silné reči Tour, začína v PrešoveSkupina Hex finišuje so skúškami a vo štvrtok 5. apríla odštartuje v Prešove Hex feat. Silné reči Tour 2018, pokračuje v Košiciach (6.4.), Poprade (7.4.), Nitre ...Zdieľať
Skupina HEX. Foto: TASR - Michal Svítok
 
Bratislava 3. apríla (TASR) – Skupina Hex finišuje so skúškami a vo štvrtok 5. apríla odštartuje v Prešove Hex feat. Silné reči Tour 2018, pokračuje v Košiciach (6.4.), Poprade (7.4.), Nitre (11.4.), Trenčíne (12.4.), Žiline (13.4.), Leviciach (17.4.) a končí 19. apríla v Bratislave.


„Máme za sebou niekoľko dní skúšok na veľkom pódiu aj s aparatúrou a so svetlami. Sme nadšení, takto sme totiž na turné ešte neboli. Všetko máme pripravené presne na mieru. Tešíme sa na veľkú projekciu, peknú scénu a skvelý zvuk. Fanúšikovia sa môžu tešiť aj na chuťovku, pripravili sme si akustickú vsuvku. Prídu si teda na svoje aj fanúšikovia tichších verzií našich pesničiek. Napríklad skladbu Nezaspím zahráme v úplne odlišnej verzii, ako ju poznajú ľudia z albumu," uviedol pre médiá Tomáš Yxo Dohňanský.

Na turné odznie vyše 20 pesničiek, nebude chýbať šesť skladieb z nového albumu Tebe. Hudbu okorenia štyri stand-upy Jána Gorduliča, výlučne o populárnej kapele, ktorá je na scéne takmer 30 rokov. Fanúšikovia tak majú možnosť dozvedieť sa pikošky o chalanoch a uvidieť vtipné videá z ich mladosti.

„Zahráme plnohodnotný dvojhodinový koncert našej kapely. Zaznejú piesne Nezaspím, Ľahký song, Oteckovia a uvažujeme, že zahráme obe verzie čiže aj Dievčatá. Nebude chýbať best of našej tvorby, z ktorej sa dá už celkom slušne vyberať. Indiánske leto, Nikdy nebolo lepšie, Keď sme sami, V piatok podvečer a mnohé ďalšie skladby. Dokonca plánujeme, že s Janom zaspievame pieseň, ktorá bude v každom meste iná," dopĺňa Peter Ďuďo Dudák.

Vstupenky sú v predaji v sieti Ticketportal. TASR informovala Nora Krchňáková, PR manažérka agentúry NK Factory.

Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASR

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Divadlo P. A. uvedie premiéru tragikomédiu Denník Mizantropa-Beginnig
<< predchádzajúci článok
PREBÚDZAJÚ SA: V Malých Karpatoch ochranári spočítali 1050 netopierov

Skupina Hex štartuje turné Hex feat. Silné reči Tour, začína v Prešove - diskusné fórum čitateľov