Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala    Hudba

05. novembra 2022

Skupina Olympic budúci rok oslávi 60 rokov svojej existencie aj na Slovensku


Tagy: Olympic

Fanúšikovia budú mať možnosť vychutnať si svoju obľúbenú kapelu na Respect Tour Olympic 60 / Vlak, co nikde nestaví v Česku i na Slovensku.Zdieľať
Skupina Olympic budúci rok oslávi 60 rokov svojej existencie aj na Slovensku

Legendárna česká skupina Olympic oslávi budúci rok úctyhodných 60 rokov svojej existencie. Takým jubileom sa doposiaľ nepýšila v histórii českej hudobnej scény žiadna kapela. Pre svojich fanúšikov pripravila skupina pri tejto príležitosti niekoľko veľkých prekvapení, sú nimi aj exkluzívny 5LP Box, muzikál, poštová známka, eurobankovka i narodeninové turné.

Vydavateľstvo Supraphon pripravilo limitovaný, individuálne číslovaný kartónový 5LP Box. Výpravná edícia Olympic 60 obsahuje 60 zásadných piesní skupiny. Fanúšikovia sa môžu tešiť na päť pestrofarebných vinylov, päť retro podpisových kariet, historický plagát, súčasný plagát, fotoknihu v LP rozmere, podrobnú históriu kapely v buklete a prepis zvuku v Hi-Res kvalite.

Vstupenky online tu https://www.ticketportal.sk/nevent/Respect-tour-Olympic-60?ID_partner=60

Tohtoročná osemdesiatka Petra Jandu a budúcoročná šesťdesiatka Olympicu inšpirovali pražské Divadlo Broadway k novému predstaveniu Okno mé lásky. Dnes už nesmrteľné songy sprevádzajú dramatické osudy imaginárnych postáv. Originálne nahrávky z rovnomenného muzikálu vychádzajú na 2CD a LP.

Česká pošta uviedla túto jeseň do predaja komplet známok 60 rokov skupiny Olympic, 25 známok s 12 rôznymi motívmi pripomína bohatú históriu najdlhšie hrajúcej českej rockovej skupiny. Vydanie známok je súčasťou programu osláv jubilea skupiny rovnako ako novovzniknutá eurobankovka s aktuálnym motívom Olympicu.

Fanúšikovia budú mať možnosť vychutnať si svoju obľúbenú kapelu na Respect Tour Olympic 60 / Vlak, co nikde nestaví v Česku i na Slovensku. Turné sa začne už 18. novembra v pražskej Lucerne. Kapela prináša tiež nový videoklip k piesni Vlak, co nikde nestaví.

Vstupenky online tu https://www.ticketportal.sk/nevent/Respect-tour-Olympic-60?ID_partner=60

 


Tagy: Olympic
   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Pred 100 rokmi objavil Howard Carter hrobku faraóna Tutanchamona
<< predchádzajúci článok
Rusko a Čína zase zablokovali plány na ochranu pred nadmerným rybolovom okolo Antarktídy