29. novembra 2010

Slováci v zahraničí: góly Saparu, Hamšíka a Škrtela

Sumár aktuálnych vystúpení slovenských futbalistov v zahraničných súťažiach (26. - 28. novembra 2010): ANGLICKO I. liga - 15. ...

lopta Foto: Ilustračné foto SITA/Michal BurzaBRATISLAVA 29. novembra (WEBNOVINY) - Sumár aktuálnych vystúpení slovenských futbalistov v zahraničných súťažiach (26. - 28. novembra 2010):

ANGLICKO
I. liga - 15. kolo:
Tottenham - FC Liverpool 2:1 - Martin Škrtel v drese Liverpoolu odohral celý zápas. Dostal žltú kartu, skóroval a dal si aj vlastný gól.
Everton - West Bromwich 1:4 - Ján Mucha ml. v bránke domácich nestál. Marek Čech v službách hostí odohral celý duel.

TALIANSKO
I. liga - 14. kolo:
Lazio - Catania 1:1 - Tomáš Košický nestál v bránke hostí.
Bari - Cesena 1:1 - Martin Petráš za hostí nehral.
Udinese - Neapol 3:1 - Marek Hamšík za Neapol odohral celý zápas. Skóroval a nepremenil penaltu.

NEMECKO
Mainz - Norimberg 3:0 - Miroslav Karhan nastúpil v 83. minúte, Radoslav Zabavník (obaja Mainz) odohral celý diel. Marek Mintál nastúpil v 76. minúte, Róbert Mak (obaja Norimberg) v 67. minúte.
Kaiserslautern - Schalke 5:0 - Adam Nemec za domácich hral od 81. minúty. Erik Jendrišek za hosťujúce mužstvo nehral.
1. FC Kolín - Wolfsburg 1:1 - Peter Pekarík odohral za hostí celý duel.
II. liga - 14. kolo:
FSV Frankfurt - Osnabrück 4:1 - Henrich Benčík za hostí hral od 16. minúty.

HOLANDSKO
I. liga - 16. kolo:
Feyenoord - Den Haag 2:1 - František Kubík hral za Den Haag do 85. minúty.
Heracles Almelo - Utrecht 2:1 - Andrej Rendla (Almelo) hral od 88. minúty.

GRÉCKO
I. liga - 12. kolo:
Asteras - Škoda Xanthi 1:2 - Zdeno Štrba za hostí hral od 57. minúty.
Panserraikos - Aris Solúň 1:0 - Ján Novota za domácich do stretnutia nezasiahol.
Panionios Atény - Iraklis 1:0 - Tomáš Belic za domácich nechytal.
Volos - Kavala 1:1 - Peter Doležaj absolvoval celý duel, Mário Breška (obaja Volos) hral od 60. minúty.

MAĎARSKO
Kecskemét - MTK Budapešť 3:0 - Ladislav Rybánsky odchytal za Kecskemét celé stretnutie.
Honvéd - Vasas 0:0 - Jozef Gáspár odohral za Vasas celý duel.
Haladás - Szolnok 3:1 - Branislav Fodrek za domácich odohral celé stretnutie.
Videoton - Siófok 2:0 - Tomáš Tujvel za domácich nechytal. Peter Molnár odchytal za Siófok celý zápas.
Kaposvár - Zalaegerszeg 2:1 - Mátyás Lelkes za domácich nehral.
Györ - Újpest 2:1 - Otto Szabó za domácich nenastúpil.

POĽSKO
Gdynia - Vroclav 2:2 - Miroslav Božok za domácich odohral celý zápas. Marián Kelemen odchytal za Vroclav celý zápas.
Widzew Lodž - Zabrze 4:0 - Vladimír Balát za hostí nenastúpil.
Kielce - Poznaň 0:0 - Pavol Staňo odohral celý zápas a dostal žltú kartu, Lukáš Janič (obaja Kielce) nehral. Lukáš Zápotoka za hostí nenastúpil.
Chorzów - Bialystok 0:0 - Gábor Straka odohral za Chorzów celé stretnutie a dostal žltú kartu.
Bytom - Legia Varšava 0:1 - Michal Hanek, Peter Hricko a Miroslav Barčík odohrali celý duel, Blažej Vaščák a Marek Bažík (všetci Bytom) nehrali.

Cracovia Krakov - Belchatów 3:2 - Marián Jarabica (Cracovia) do súboja nezasiahol.
Polonia Varšava - Wisla Krakov 0:1 - Erik Čikoš (Wisla) odohral celý duel.
Lubin - Gdaňsk 3:1 - Csaba Horváth odohral za Lubin celý duel.

RAKÚSKO
I. liga - 17. kolo:
LASK Linz - Salzburg 1:2 - Dušan Švento za hostí hral do 78. minúty.
Mattersburg - Sturm Graz 1:1 - Peter Chrappan (Mattersburg) absolvoval celý zápas a dostal žltú kartu.
Ried - Innsbruck 1:0 - Boris Prokopič za hostí hral do 82. minúty.
Austria Viedeň - Rapid Viedeň 0:1 - Peter Hlinka (Austria) hral od 82. minúty.

RUSKO
I. liga - 30. kolo:
Zenit Petrohrad - Samara 0:0 - Tomáš Hubočan za domácich pre zranenie nehral.
Saturn Moskovská oblasť - Vladikavkaz 1:1 - Kamil Kopúnek za domácich hral od 79. minúty.
Lokomotiv Moskva - Kazaň 0:0 - Ján Ďurica (Lokomotiv) absolvoval celý zápas a dostal žltú kartu.
Dinamo Moskva - Spartak Moskva 1:1 - Martin Jakubko za domácich hral od 90. minúty.

TURECKO
Karabükspor - Ankaragücü 5:1 - Štefan Senecký odchytal celý duel, Marek Sapara odohral celý zápas, Stanislav Šesták absolvoval prvý polčas, Róbert Vittek (všetci Ankaragücü) nehral. Sapara skóroval.
Galatasaray - Besiktas 1:2 - Filip Hološko za hostí hral do 86. minúty a dostal žltú kartu.
Konyaspor - Kasimpasaspor 2:2 - Peter Grajciar absolvoval celý duel, Ivan Lietava (obaja Konyaspor) nastúpil v 24. minúte a bol vystriedaný v 81. minúte.
Büyüksehirspor - Fenerbahce 0:1 - Miroslav Stoch za hostí hral do 71. minúty.

RUMUNSKO
Brašov - Rapid Bukurešť 2:0 - Peter Majerník v drese Brašova odohral celý zápas.
Dinamo Bukurešť - FC Temešvár 0:0 - Marián Čišovský (Temešvár) odohral celý duel.
Vaslui - Pandurii 3:1 - Dušan Kuciak odchytal celý zápas, Pavol Farkaš (obaja Vaslui) nehral.
Steaua - CFR Kluž 2:2 - Boris Peškovič za hostí nechytal.
Universitat Kluž - Targu Mureš 1:1 - Peter Čvirik za domácich nenastúpil.