19. júla 2011

Slovan vyhral v Kostanaji prvý polčas

Slovenský futbalový šampión ŠK Slovan Bratislava vedie po prvom polčase utorňajšieho odvetného zápasu 2. predkola Ligy majstrov 2011/2012 nad kazašským tímom FC Tobol Kostanaj 1:0: O jediný gól ...

slovan KOSTANAJ 19. júla (WEBNOVINY) - Slovenský futbalový šampión ŠK Slovan Bratislava vedie po prvom polčase utorňajšieho odvetného zápasu 2. predkola Ligy majstrov 2011/2012 nad kazašským tímom FC Tobol Kostanaj 1:0: O jediný gól prvého dejstva duelu v Kazachstane sa postaral prudkou strelou z približne 30-metrovej vzdialenosti v 16. min český stredopoliar Jiří Kladrubský. V minulotýždňovom prvom stretnutí zvíťazili "belasí" doma 2:0 a už len 45 minút ich delí od postupu do 3. predkola kontinentálneho pohára číslo jeden.