Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala

09. júla 2024

Slovenka Petra Siváková sa stala víťazkou súťaže Supra Model of the Year, postúpila medzi top 25 najkrajších miss (foto)Supra Model of the Year je Slovenka Petra Siváková. Postarala sa tak o jeden z najväčších úspechov na najprestížnejších svetových súťažiach krásy. Petra postúpila medzi ...Zdieľať
sivakova 676x451 9.7.2024 (SITA.sk) - Supra Model of the Year je Slovenka Petra Siváková. Postarala sa tak o jeden z najväčších úspechov na najprestížnejších svetových súťažiach krásy. Petra postúpila medzi top 25 najkrajších miss a stala sa aj víťazkou súťaže Supra Model of the Year na 15. ročníku prestížnej Grand Slamovej súťaže Miss Supranational 2024 v Poľsku.

Jedna z najúspešnejších reprezentantiek v históriiInformovala o tom PR manažérka projektu Miss Slovensko Silvia Paprancová. Zo všetkých 68 súťažiacich miss z celého sveta vybrala porota celkovú víťazku 15. ročníka dvadsaťročnú Harashtu Haifa Zahra z Indonézie.

24-ročná Petra Siváková je I. Vicemiss Slovensko 2023 a súčasne získala aj titul Eva Miss Sympatia a teraz sa stala jednou z najúspešnejších reprezentantiek v histórii súťaže Miss Supranational.

Zobraziť fotogalériu k článku:
Petra Siváková sa stala Supra Model of the Year (fotografie)

Som rada, že moje úsilie a ročná príprava na súťaž priniesla výsledky a teší ma, že sa mi podarilo výborne reprezentovať našu krajinu,“ uviedla Siváková, ktorú prišla na finále do Poľska podporiť jej rodina, priateľ, zástupcovia Miss Slovensko a tiež II. Vicemiss Slovensko 2023 Sonja Kopčanová.

Posolstvo pre všetky dievčatá na Slovensku


Kokteilové šaty z bielej čipky a večernú róbu pre galavečer Miss Supranational pre Petru vytvorila priamo na mieru návrhárka Janka Jurčenko. Keďže Petre pristanú zemité farby, zvolili zlatisto hnedú s kovovým metalickým efektom. Boho – aténsky štýle prepojila návrhárka s kolekciou Petriných autentických šperkov. Šaty mali zvýraznený dekolt a prepracovaný driek, aby pôsobil ešte štíhlejšie a rafinovaný rázporok pri pohybe šiat s dlhou vlečkou odhalil Petrine nádherné dlhé nohy," priblížili organizátori Miss Slovensko a pripomenuli, že Siváková tesne pred odchodom na súťaž vyslovila posolstvo pre všetky mladé ženy a dievčatá na Slovensku.

Chcem ukázať dievčatám, že aj obyčajné dievča z malého mesta na východnom Slovensku sa vie vypracovať a reprezentovať Slovensko na svetovej súťaži. Vždy si choďte za svojimi snami, verte svojej vízii a robte to čo vás baví. Nikdy sa nevzdávajte," povedala Siváková.


Zdroj: SITA.sk - Slovenka Petra Siváková sa stala víťazkou súťaže Supra Model of the Year, postúpila medzi top 25 najkrajších miss (foto) © SITA Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošli

   

Súvisiace články:


 Vicemiss Slovensko 2023 Petra Siváková mieri na prestížnu svetovú súťaž Miss Supranational 2024 (12. 6. 2024)
 Súťaž krásy Miss World v indickom Mumbaji vyhrala Češka Krystyna Pyszková (10. 3. 2024)
 Miss Slovensko 2021 Sophia Hrivňáková finišuje s prípravami na súťaž Miss World, pocestuje so 75 kilovou garderóbou (foto) (13. 2. 2024)
 Sonja Kopčanová vycestovala na Miss Intercontinental 2023, predvedie sa v národnom kroji (2. 12. 2023)
 Kinga Puhová má za sebou súťaž Miss Universe 2023. Bol to splnený sen, hovorí (foto) (21. 11. 2023)
 Miss Slovensko 2023: Daniela Vojtasová je novou Miss Slovensko, na Miss Universe pôjde Kinga Puhová (25. 6. 2023)
 Finalistky Miss Slovensko 2023 majú za sebou náročné obdobie, vzdelávali sa a boli aj v Ománe (foto) (21. 6. 2023)
 Odštartovalo hlasovanie o titul EVA Miss Sympatia 2023, každé euro pôjde na dobrú vec (17. 5. 2023)
 Finalistky Miss Slovensko 2023 zažili špeciálny francúzsky deň plný elegancie a prémiových áut DS Automobiles (foto) (6. 4. 2023)
 Prvá súťaž krásy Miss Slovensko sa uskutočnila pred 30 rokmi (26. 2. 2023)nasledujúci článok >>
Vo štvrtok sa začína 27. ročník festivalu Pohoda, najväčší headliner zrušil vystúpenie
<< predchádzajúci článok
Do vesmíru by mala v utorok vyletieť štvrtá slovenská družica