07. mája 2008

Slovenská hokejová reprezentácia prehráva po druhej tretine s Fínskom 2:3

Slovenská hokejová reprezentácia prehráva po druhej tretine svojho tretieho súboja v C-skupine na majstrovstvách sveta v kanadskom Halifaxe s Fínskom 2:3. Suomi síce viedli po 13 minútach hry už 2:0, Róbert ...

HALIFAX 7. mája (WEBNOVINY) - Slovenská hokejová reprezentácia prehráva po druhej tretine svojho tretieho súboja v C-skupine na majstrovstvách sveta v kanadskom Halifaxe s Fínskom 2:3. Suomi síce viedli po 13 minútach hry už 2:0, Róbert Petrovický a Miroslav Kováčik však ešte stihli do prestávky vyrovnať. V druhej dvadsaťminútovke boli Fíni lepším tímom, tlačili sa pred Budaja, ktorého prekonal v presilovke iba Selänne. C-skupina (Halifax): Fínsko - Slovensko 3:2 (2:2, 1:0) po II. tretine Góly: 3. N. Kapanen (Niemi), 13. T. Ruutu (N. Kapanen, J. Jokinen), 26. Selänne (Peltonen, O. Jokinen) - 14. Róbert Petrovický (Marcel Hossa, J. Kolník), 19. M. Kováčik (Fabuš), rozhodujú: Kurmann (Švajč.), Vinneborg (Švéd.) - Losier (Kan.), Wehrli (Švajč.) SITA