29. decembra 2017

Slovenská osemnástka skončila na turnaji vo Švajčiarsku posledná

Slovenskí hokejoví reprezentanti do 18 rokov neuspeli vo svojom poslednom zápase na Turnaji piatich krajín vo švajčiarskom Zuchwile. V súboji s Nemeckom im nevyšiel ...

Ilustračné foto Foto: TASR/Henrich Mišovič
Zuchwil 29. decembra (TASR) - Slovenskí hokejoví reprezentanti do 18 rokov neuspeli vo svojom poslednom zápase na Turnaji piatich krajín vo švajčiarskom Zuchwile. V súboji s Nemeckom im nevyšiel záver tretej tretiny a prehrali 4:5 po predĺžení.

Slováci viedli ešte necelé dve minúty pred koncom riadneho hracieho času o dva góly, ale Nemci využili dve presilovky, pri hre bez brankára vyrovnali na 4:4 a vybojovali si predĺženie. V ňom rozhodol už po 94 sekundách Edwin Schitz.

Slováci na turnaji obsadia posledné 5. miesto.