27. marca 2019

Slovenské hokejistky prehrali v príprave na MS s Češkami

Slovenské hokejové reprezentantky prehrali v stredajšom prípravnom stretnutí vo Velkých Popoviciach s domácimi Češkami 1:2. Jediný gól SR strelila v 50. minúte Viktória ...

Ilustračné foto Foto: TASR/AP
Velké Popovice 27. marca (TASR) - Slovenské hokejové reprezentantky prehrali v stredajšom prípravnom stretnutí vo Velkých Popoviciach s domácimi Češkami 1:2. Jediný gól SR strelila v 50. minúte Viktória Maskaľová. Po riadnom hracom čase si tímy ešte vyskúšali predĺženie mimo oficiálnej štatistiky, v ktorom dali obe družstvá po jednom góle, a takisto modelové samostatné nájazdy (2:1 pre ČR). Duel slúžil pre výber trénera Jána Bezděka ako príprava na blížiaci sa turnaj A-skupiny I. divízie MS v Budapešti (7.-13. apríla).

Prípravný zápas:

Góly: 9. D. Pejšová (Vanišová, Lédlová), 10. Hymlárová (Neubauerová) – 50. Maskaľová (Čurmová)