15. januára 2022

Slovenskí biatlonisti absolvovali štafetu v Ruhpoldingu bez trestného kola, preteky vyhrali Rusi

Slovenskí biatlonisti obsadili 14. miesto v pretekoch štafiet na 4x 7,5 km v rámci 6. kola Svetového pohára v nemeckom Ruhpoldingu. Kvarteto Michal Šíma, Matej Baloga, Tomáš Hasilla a Tomáš ...

germany_biathlon_world_cup_11043 db6f5beba2c64831a47d3b3aaef6f89c 676x451 15.1.2022 (Webnoviny.sk) - Slovenskí biatlonisti obsadili 14. miesto v pretekoch štafiet na 4x 7,5 km v rámci 6. kola Svetového pohára v nemeckom Ruhpoldingu.

Kvarteto Michal Šíma, Matej Baloga, Tomáš Hasilla a Tomáš Sklenárik absolvovalo preteky bez trestného kola iba so siedmimi dobíjaniami a finišman Sklenárik prišiel do cieľa s mankom 3:47,9 min za posledným pretekárom víťazného tímu Ruska Maximom Cvetkovom.

Druhí skončili s odstupom siedmich sekúnd Nemci a tretí Bielorusi, ktorí zaostali za Rusmi o 23 sekúnd.

Zdroj: Webnoviny.sk - Slovenskí biatlonisti absolvovali štafetu v Ruhpoldingu bez trestného kola, preteky vyhrali Rusi © SITA Všetky práva vyhradené.

„Kamzíci“ z Popradu majú v tíme ďalšieho Bondru, o svoje miesto sa pobije syn legendy Nicholas
Slováci zdolali v Košiciach Litovčanov a na ME v hádzanej si pripísali historicky prvú výhru