17. októbra 2013

Slovenskí mladíci prehrávajú na MS 17 s Brazíliou po polčase 3:0

Slovenská futbalová reprezentácia do 17 rokov prehrávala po 1. polčase jej úvodného zápasu základnej A-skupiny na majstrovstvách sveta v Spojených arabských emirátoch s favorizovanou Brazíliou ...

Abú Zabí 17. októbra (TASR) - Slovenská futbalová reprezentácia do 17 rokov prehrávala po 1. polčase jej úvodného zápasu základnej A-skupiny na majstrovstvách sveta v Spojených arabských emirátoch s favorizovanou Brazíliou 0:3.

Zverenci trénera Ladislava Pecka inkasovali prvýkrýt na štadióne Mohammeda Bin Zayeda v Abú Zabí v 9. minúte z kopačky Mosquita, rovnaký hráč premenil v 31. minúte penaltu po zákroku slovenského brankára Martina Junasa na Nathana. V nadstavenom čase trafil tretíkrát do slovenskej siete Nathan.

MS hráčov do 17 rokov, A-skupina:

Brazília - Slovensko 3:0 po 1. polčase

Góly: 17. a 31. Mosquito (druhý z 11 m), 45.+2 Nathan, ŽK: Gustavo - Varga, Haraslín, rozhodovali: Rodriguez - Torrentera, Quintera (všetci Mex.)