Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

21. mája 2013

Slovensko čakajú príjemné teploty, poobede však začne pršaťV utorok sa bude naše územie nachádzať v nevýraznom tlakovom poli na okraji tlakovej níže so stredom nad Baltickým morom. Informuje o tom na svojej internetovej stránke Slovenský hydrometeorologický ...Zdieľať
dazd BRATISLAVA 21. mája (WEBNOVINY) - V utorok sa bude naše územie nachádzať v nevýraznom tlakovom poli na okraji tlakovej níže so stredom nad Baltickým morom. Informuje o tom na svojej internetovej stránke Slovenský hydrometeorologický ústav (SHMÚ).


Očakávané je prevažne polooblačné počasie. Spočiatku má byť oblačnosť len ojedinelá, popoludní zväčšená a na viacerých miestach prehánky. Ojedinele sa môžu vyskytnúť aj búrky.

Najvyššia denná teplota sa bude pohybovať v rozmedzí 18 až 23 stupňov Celzia, na severe miestami okolo 16 stupňov Celzia.Teplota na horách vo výške 1500 m sa vyšplhá na 7 stupňov Celzia.

Fúkať bude južný až juhozápadný vietor rýchlosti 5 až 20 km/h, pri búrkach však prechodne zosilnie.

Predpokladané množstvo zrážok na utorok je 0 až 10 milimetrov, ojedinele, najmä pri búrkach okolo 15 milimetrov. Na utorok nie sú vyhlásené žiadne hydrologické výstrahy.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Srbi a Kosovčania budú opäť rokovať o zlepšení vzťahov
<< predchádzajúci článok
Izraelčan chcel od banky pôžičku, zavraždil päť ľudí