Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

09. marca 2023

Slovensko je inšpiráciou pre Holandsko, Čaputová predstavila kráľovskému páru zálohovanie PET fliaš a plechoviek (foto)Prezidentka SR Zuzana Čaputová predstavila holandskému kráľovi Viliamovi-Alexandrovi a kráľovnejZdieľať
330395908_1571320556713260_2431733588955772660_n 676x451 9.3.2023 (SITA.sk) - Prezidentka SR Zuzana Čaputová predstavila holandskému kráľovi Viliamovi-Alexandrovi a kráľovnej Maxime jeden z najinovatívnejších systémov zálohovania PET fliaš a plechoviek v Európskej únii vybavený inovatívnou softvérovou technológiou.


Ako ďalej prezidentka napísala na sociálnej sieti, „výborná správa je, že po štvrtkovej prezentácii zástupcovia holandskej podnikateľskej delegácie prejavili záujem o slovenské riešenie systému zálohovania".

Slovensko je podľa nej stredoeurópskym lídrom v oblasti zálohovania a prináša inovatívne riešenia odpadového hospodárstva a recyklácie. Hlava štátu zároveň informovala, že Slovensko je inšpiráciou pre Holandsko, ktoré v tomto roku plánuje zaviesť zber plechoviek.

Práve slovenská spoločnosť by po dnešku mohla byť dodávateľom riešenia," myslí si prezidentka Čaputová.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite semZdroj: SITA.sk - Slovensko je inšpiráciou pre Holandsko, Čaputová predstavila kráľovskému páru zálohovanie PET fliaš a plechoviek (foto) © SITA Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Tichá choroba – nebolí, pritom ohrozuje každého 10. človeka
<< predchádzajúci článok
Aktivačný príspevok už nebude automaticky nárokovateľný, práce už budú posudzovať výbory (video)