Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Zo zahraničia

01. septembra 2021

Španielska polícia rozbila rozsiahly drogový gang, medzi zatknutými boli aj SlováciŠpanielska polícia počas tohto leta rozbila drogový gang, pričom zatkla viac ako 100 ľudí. Informoval o tom v stredu Europol, ktorý uviedol, že zatknutia sa uskutočnili 13. júla. Španielska polícia vtedy v ...Zdieľať
1.9.2021 - Španielska polícia počas tohto leta rozbila drogový gang, pričom zatkla viac ako 100 ľudí. Informoval o tom v stredu Europol, ktorý uviedol, že zatknutia sa uskutočnili 13. júla. Španielska polícia vtedy v spolupráci s políciou z Nemecka a Albánska zadržala 107 osôb počas 42 razií v Barcelone a troch menších mestách na severovýchode Španielska.


Dôvodom zatknutí bolo podozrenie z vytvorenia skupiny „hlavne po albánsky hovoriacich páchateľov", ktorí pestovali a nelegálne predávali marihuanu. Súčasťou skupiny boli Albánci, Španieli, Gréci a Slováci, uviedol Europol.

Skupina podľa polície nelegálne pestovala marihuanu v Španielsku a pašovala ju do iných európskych krajín na predaj. Počas operácie policajti odhalili viac ako 50 tajných fariem na pestovanie marihuany.


Zdroj: Webnoviny.sk - Španielska polícia rozbila rozsiahly drogový gang, medzi zatknutými boli aj Slováci © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Deťom chýbal počas pandémie pohyb, Únia miest Slovenska podporuje návrat k športu
<< predchádzajúci článok
Mesto Trnava chystá zmeny v platenom parkovaní, niektoré osoby by mohli využívať miesta zdarma

Španielska polícia rozbila rozsiahly drogový gang, medzi zatknutými boli aj Slováci - diskusné fórum čitateľov