09. decembra 2016

Sparta Praha zvíťazila v Pardubiciach 5:1, Slováci asistovali

Lukáš Cingel Foto: TASR/Martin Baumann
Praha 9. decembra (TASR) - V stretnutí 28. kola najvyššej českej hokejovej ligy Kometa Brno zvíťazila nad Hradcom Králové 4:3.

Vítkovice zachránili body v zápase s Chomutovom na poslednú chvíľu, keď minútu pred koncom vyrovnal na 3:3 slovenský útočník Michael Vandas a v predĺžení rozhodol o triumfe domácich David Květoň.

Dve asistencie si vo víťaznom stretnutí Sparty Praha na ľade predposledných Pardubíc (5:1) pripísal obranca Juraj Mikuš, ďalšie pridali Martin Gernát a Lukáš Cingel.

Tretí tím tabuľky Litvínov zdolal Zlín 2:1.