Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova    Regióny

10. júna 2020

Staré Mesto v Bratislave chystá novú rezidentskú parkovaciu zónu, obyvatelia sa môžu vyjadriťV Bratislavskom Starom Meste pribudne nová rezidentská parkovacia zóna. "V najbližších mesiacoch sa mestská časť Bratslava - Staré Mesto chystá vyznačiť ďalšie parkovacie miesta určené výhradne pre ...Zdieľať
img_7201_copy 676x451 10.6.2020  - V Bratislavskom Starom Meste pribudne nová rezidentská parkovacia zóna. "V najbližších mesiacoch sa mestská časť Bratslava - Staré Mesto chystá vyznačiť ďalšie parkovacie miesta určené výhradne pre Staromešťanov. Rezidentská parkovacia politika bude realizovaná aj na ulici Vlčkova, v úseku Urbánkova - Podtatranského," uviedla mestská časť na sociálnej sieti.


Obyvatelia Starého Mesta môžu k návrhu novej parkovacej zóny podávať svoje podnety a pripomienky.

"Záleží nám na vašom názore, preto budeme radi, ak nám dáte vedieť o vašich návrhoch, podnetoch, pripomienkach k návrhu riešenia rezidenčného parkovania," uvádza Staré Mesto.

Návrh riešenia rezidentského parkovania je zverejnený na stránke mestskej časti, obyvatelia si ho môžu pozrieť aj na miestnom úrade a svoje podnety zasielať e-mailom alebo prostredníctvom mobilnej aplikácie.

V Starom Meste fungujú dva parkovacie systémy, teda aj dve parkovacie (rezidentské) karty. Prvý zabezpečuje samotná mestská časť a druhý na základe zmluvy spoločnosť BPS Park.


Zdroj: Webnoviny.sk - Staré Mesto v Bratislave chystá novú rezidentskú parkovaciu zónu, obyvatelia sa môžu vyjadriť © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Prieskum: Až 83% Slovákov chce mať možnosť vybrať si zdravotnú poisťovňu
<< predchádzajúci článok
Bol koronavírus vo Wu-chane ešte skôr než sa tvrdí? Niečo naznačujú satelitné zábery

Staré Mesto v Bratislave chystá novú rezidentskú parkovaciu zónu, obyvatelia sa môžu vyjadriť - diskusné fórum čitateľov