Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

03. mája 2021

Strana Za ľudí navrhne, aby sa úplne zrušil zákaz vychádzania a zhromažďovaniaKoaličná strana Za ľudí bude na rokovaní vlády v stredu 5. mája navrhovať, aby sa úplne zrušil zákaz vychádzania a rovnako zákaz ...Zdieľať
4o8a5001 676x451 3.5.2021 (Webnoviny.sk) - Koaličná strana Za ľudí bude na rokovaní vlády v stredu 5. mája navrhovať, aby sa úplne zrušil zákaz vychádzania a rovnako zákaz zhromažďovania.


Ako strana uvádza v tlačovej správe, opatrenia, ktoré sa týkajú hospodárskej mobilizácie, je podľa nich potrebné ponechať v platnosti, keďže na túto mobilizáciu je naviazaná reprofilizácia lôžok.

„Stále prosíme všetkých, aby používali respirátory a rúška a boli zodpovední k svojmu okoliu," zdôraznila strana.

Slovensko je od dnešného dňa rozdelené do dvoch častí, bordovej a červeno-ružovej. V prípade bordových okresov, teda v treťom stupni varovania, platí zákaz vychádzania od 5:00 do 1:00 hodiny nasledujúceho dňa. Pre okresy červené a ružové, teda v druhom a prvom stupni varovania, platí zákaz vykázania od 21:00 do 1:00 nasledujúceho dňa.


Zdroj: Webnoviny.sk - Strana Za ľudí navrhne, aby sa úplne zrušil zákaz vychádzania a zhromažďovania © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Babišovej vláde dôveruje len 19 percent Čechov, ide o najnižší výsledok spomedzi všetkých krajín EÚ
<< predchádzajúci článok
Kočnera obžalovali pre „motáky“ z väzby. Čaká ho ďalší súdny proces

Strana Za ľudí navrhne, aby sa úplne zrušil zákaz vychádzania a zhromažďovania - diskusné fórum čitateľov