Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Reality show    Big Brother

23. novembra 2005

Súboj blondínok sa začínaĎalšia nominácia na vypadnutie z domu Veľkého brata priniesla dve mená.Zdieľať
  O priazeň divákov budú až do nedeľňajšieho Verdiktu bojovať dve blondínky - Michaela Rajtárová a Erika Okrajková alias Erotka. Obe nominoval podľa nových pravidiel Michal Držka, ktorý v poslednom esemeskovom hlasovaní získal najviac percent. Ktorá z nominovaných dostane šancu vrátiť sa do hry a bojovať o 10 miliónov? Vyhrá „ukecaná“ Michaela alebo nevýrazná náhradníčka Erotka?
Podľa Erikinej mamy všetko bude závisieť od televíznych divákov. „Percentá skáču až do úplného konca. Aj pri poslednom Verdikte som si myslela, že z hry vypadne Erika, ale nestalo sa tak,“ hovorí jej matka. A čím si podľa nej bude chcieť Erotka získať priazeň ľudí? „Myslím si, že v súbojoch vydá zo seba maximum a ukáže divákom, aká v skutočnosti je,“ pokračuje Erikina mama.
Michaelina mama Silvia si myslí, že jej dcéra si získa priazeň divákov svojou úprimnosťou. „Na nič sa nehrá, vždy povie to, čo si v skutočnosti myslí,“ charakterizuje Michaelu. „Predtým bola nominovaná na vyhadzov trikrát, zakaždým však vypadol niekto iný. Verím, že to tak bude aj v nedelu,“ dopĺňa.

 

Erotka                                          Michaela

(čeri, foto TV Markíza)


   Tlač    Pošli

   

Súvisiace články:


 Žilinčania sklamali - vypadol Pinzo! (22. 11. 2005)
 Pinzo-pohoďák sa zmenil na nerváka (21. 11. 2005)
 Zajtrajší Verdikt - vypadne Erotka! (19. 11. 2005)nasledujúci článok >>
VyVolený Vladko má depresiu
<< predchádzajúci článok
Pinzo: Obrali ma o hlasy!

Súboj blondínok sa začína - diskusné fórum čitateľov