Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Reality show    VyVolení

12. mája 2006

Szabi vyzval do Duelu Barbi, tá ho zato odmenila bozkomPo stredajšej dramatickej Výzve plnej nadávok a silných slov, nasledoval štvrtkový Protiúder.Zdieľať
  A nadávkami či silnými slovami sa nelíšil. Szabi si vyberal súpera do Duelu. A vyhovel pritom prianiu Barbi, ktorá už vraj nechce viac zostať pod jednou strechou s Erikom. Preto poprosila Szabiho, aby si práve ju vzal do sobotňajšieho Duelu. Tak aj urobil.

      "Vyberám si človeka, ktorý tu už nechce byť. Chce ísť domov a chce, aby som si ho vybral. Barbi, vyberám si ťa, nie preto, že ťa nemám rád, ale preto, že si ma o to poprosila," znelo Szabiho rozhodnutie. A Barbi ho zaň odmenila bozkom na líce.
      "Keď tu mám byť s človekom, ako je Erik, chcem ísť radšej domov a byť so svojou rodinou a Vladkom. Viem, že som slabý súper. Ale stále si verím a nevzdávam to. No pre mňa je už víťaz jasný a je to Szabi. On má šancu vyhrať aj nad Erikom," povedala krátko po prevzatí zelenej šatky Barbi s tým, že ak sa Erik z Duelu nevráti, bude "strašne šťastná." Ale ak by sa mal do vily vrátiť, ona vraj radšej hru opustí a pôjde domov. Erik si nedal šatku pred ústa a na jej slová reagoval okamžite: "Neboj sa, v sobotu poletíš jak špinavé prádlo! So mnou sa z Duelu nevrátiš, sa zobuď!" A Barbi mu úder vrátila: "Je mi z teba na vracanie Erik!" Na to isté bolo zrejme aj Szabimu, ktorého Erik v stredu vyzval. "Erik, takému človeku, ako si ty, nie že by som zbalil veci do kufra a poslal ho preč. Ale strčil by som mu motyku do ruky a vyhnal ho do poľa, aby zrážal paprikové planty."
      V sobotu sa teda v Dueli reality šou Vyvolení stretnú Erik, Szabi a Barbi.

(TASR)


   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Pururambo Paľa Barabáša bodovalo aj v Bulharsku
<< predchádzajúci článok
Skupina Čechomor mieri do Bratislavy