Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

27. júla 2011

Takmer 40 Rómov zbilo mladých futbalistovNa štadión v Čiernej nad Tisou v utorok počas tréningu futbalových dorastencov nabehli Rómovia z neďalekých bytoviek a ako uviedla TV JOJ, zbili ich do krvi. Jeden z mladých futbalistov skončil v ...Zdieľať
romovia BRATISLAVA 27. júla (WEBNOVINY) - Na štadión v Čiernej nad Tisou v utorok počas tréningu futbalových dorastencov nabehli Rómovia z neďalekých bytoviek a ako uviedla TV JOJ, zbili ich do krvi. Jeden z mladých futbalistov skončil v nemocnici s otvorenou zlomeninou čela.


Pre tréning partiu Rómov požiadali, aby opustila hraciu plochu. Skupinke sa to však podľa TV JOJ nepozdávalo, trénera napadli slovne aj fyzicky.

Jeden menší Róm štuchol do trénera a ten ho mierne buchol. Malý konflikt sa potom zmenil. Z neďalekých bytoviek sa na ihrisko rozbehli desiatky Rómov s palicami.

Útočníkov bolo asi 40. Tréner a 16-ročný futbalista si nájazd odskákali najviac. Chlapca udierali do hlavy, teraz leží v nemocnici. Má tržnú ranu a otvorenú zlomeninu v čelovej oblasti. Hlavných násilníkov už zaistila polícia a obvinila ich z výtržníctva a ublíženia na zdraví. Celkovo obvinili štyri osoby, z ktorých jedna je mladistvá a v jednom prípade ide o ženu.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Záchranári pomáhali českému chlapcovi, mal strach z rebríkov
<< predchádzajúci článok
Deti z Maďarska, Srbska a Ukrajiny poznávali Slovensko