17. októbra 2015

Tatarova asistencia Detroitu nestačila, Caroline podľahol 3:5

Hráč Caroliny Justin Faulk (27) skóruje proti hráčovi Detroidu Jimmymu Howardovi (35) počas druhej polovice hry NHL v piatok, 16. otóbra 2015 Foto: TASR/AP
New York 17. októbra (TASR) - Slovenský hokejový útočník Tomáš Tatar si v noci na sobotu v súboji zámorskej NHL pripísal na konto bod za asistenciu, no jeho Detroit prehral doma s Carolinou 3:5.

Tretiu výhru v sérii zaznamenali hokejisti St. Louis, ktorí si poradili s Vancouverom 4:3. Naopak, nedarí sa Anaheimu, ktorý prehral aj štvrtý zápas v novej sezóne. "Káčeri" tentoraz nestačili na Colorado, ktorému doma nestrelili ani gól a podľahli 0:3.

Los Angeles zdolalo Minnesotu 2:1 po predĺžení. Víťazný gól "kráľov" strelil v 63. minúte slovinský útočník Anže Kopitar, pre ktorého to bol premiérový presný zásah v novej sezóne.

výsledky:
New Jersey - San Jose 1:2 pp a sn, Columbus - Toronto 3:6, Detroit - Carolina 3:5 /za domácich Tatar 0+1/, Winnipeg - Calgary 3:1, Vancouver - St. Louis 3:4, Anaheim - Colorado 0:3, Los Angeles - Minnesota 2:1 pp