Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Šport

20. mája 2011

Tehotná Dydeková, bývalá basketbalistka, prekonala infarktBývalá poľská basketbalistka Małgorzata Dydeková prekonala srdcový infarkt a nachádza sa v umelom spánku v brisbanskej nemocnici. Informovala o tom Austrálska basketbalová ...Zdieľať
basketbal Ilustračné foto SITABRISBANE 20. mája (WEBNOVINY) - Bývalá poľská basketbalistka Małgorzata Dydeková prekonala srdcový infarkt a nachádza sa v umelom spánku v brisbanskej nemocnici. Informovala o tom Austrálska basketbalová asociácia. Tridsaťsedemročná rodáčka z Varšavy pôsobí ako trénerka tímu regionálnej basketbalovej súťaže v austrálskom Queenslande Northside Wizards. Skolabovala vo svojom dome v Brisbane, odkiaľ ju sanitkou odviezli do nemocnice. Jej stav je o to vážnejší, že je tehotná, čaká tretie dieťa.

Dydeková v minulosti hrala v kluboch profesionálnej WNBA Utah Starzz, San Antonio Silver Stars, Connecticut Sun a Los Angeles Sparks. S Gdyňou bola dvakrát vo finále Euroligy (2002 a 2004). Svojho času 218 cm vysoká pivotka vyhlásila, že je najvyššou aktívnou profesionálnou hráčkou basketbalu na svete.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Hantuchová nastúpi v Roland Garros proti Šuaj Čang
<< predchádzajúci článok
Kubík gólom pomohol Haagu k víťazstvu