Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala

26. mája 2019

The Voice Česko Slovensko 2019: Víťazkou tretej série sa stala talentovaná Annamária d'Almeida!Tretia séria The Voice Česko Slovensko po troch mesiacoch spoznala svojho víťaza.Zdieľať
víťazkou tretej série The Voice Česko Slovensko sa stala talentovaná Annamária d'Almeida!

Na štvrtom mieste v súťaži skončil Peter Juhás, tretie miesto si vyspievala Eliška Urbanová, druhý skončil Jakub Moulis, čo znamená, že víťazkou tretej série The Voice Česko Slovensko sa stala talentovaná Annamária d'Almeida!

So svojím koučom Kalim ovládli spevácku šou a Annamária si okrem titulu najlepšej speváčky teraz už uplynulého ročníka odniesla aj rozprávkovú peňažnú výhru 75 000 eur! Toto je spoločná pesnička Annamárie a Kaliho, ktorú si zaspievali počas superfinále:

 

 

 

Tešiť sa môžu oba národy, keďže Annamária akoby reprezentovala rovnako Slovákov aj Čechov. Narodila sa totiž na Slovensku, no momentálne s rodinou žije v Prahe. Mnohí ju favorizovali už od začiatku a hoci jej cesta do finále nebola suverénna, po dnešnej noci je z nej kráľovná tretej série.

Pozrite si aj prvý rozhovor sympatickej a talentovanej speváčky bezprostredne po skončení šou, kde na pódiu priamo s ňou oslavovala aj top dvanástka najlepších spevákov tejto série:

 


   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Slovenská filmová agentúra sa pripojila k projektu Green Screen
<< predchádzajúci článok
Pred 140 rokmi sa narodil pravoslávny biskup Gorazd

The Voice Česko Slovensko 2019: Víťazkou tretej série sa stala talentovaná Annamária d'Almeida! - diskusné fórum čitateľov