Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala    Hudba

07. júla 2021

Tomáš Klus vystúpi v Trnave v sobotu 17. júlaObľúbený spevák, ktorého aj slovenskí fanúšikovia oceňujú pre jeho úprimnosť, autenticitu a skladby, ktoré sa dostávajú pod kožu sa po uvoľnení opatrení predstaví v sobotu 17. júla 2021 na Amfiteátri v Trnave.Zdieľať
Tomáš Klus vystúpi v Trnave v sobotu 17. júla

„To je strašné, nebol som tu viac ako rok,“ povedal Tomáš Klus, ktorý na Slovensku vystúpi v Trnave (17.7.) a v Pezinku (3.9.). Okrem osvedčených hitov sa diváci môžu tešiť aj na živé slovenské premiéry skladieb z nového albumu ČAUČESKU, ktorý Tomáš Klus vydal digitálne na konci apríla tohto roka. Český pesničkár je dobre známy aj tým, že sa nevyhýba politickým témam a tento album je tohto dôkazom. „Celé sa to začalo nevinne, jednoducho som písal reflexiu doby a sveta, čo vidím, čo počujem, čo cítim a zrazu som mal piesne na celý album,“ povedal Tomáš.

„Najdôležitejšie, čo pre seba ako ľudia vieme spraviť je naučiť sa byť spolu a byť spolu,“ tvrdí spevák, ktorý v týchto dňoch už koncertuje v Českej republike a užíva si prítomnosť živého publika. „Zaznie od všetkého trochu. Teraz ešte tvorím svoj popový album, ktorý vyjde na jeseň alebo tesne pred Vianocami,“ prezradil Tomáš Klus o obsahu koncertov na Slovensku.

Tomáš Klus je zaručeným zdrojom dobrej nálady, inšpirácie a neskutočnej energie. Svojím fanúšikom sa venuje na maximum a tí mu to vracajú naspäť. Jeho obľúbený vstup medzi divákov a improvizovaná tvorba skladieb na mieste koncertu sa tentokrát pravdepodobne pre platné opatrenia neudeje, i tak sa však môžete tešiť na opäť skvelý koncert. „Bude to úplne fantastické. Tešíme sa, že vám budeme hrať,“ odkazuje fanúšikom spevák.

Koncerty turné Tomáš Klus hraje si fanúšikovia užijú v Trnave (Mestský amfiteáter, 17. júla 2021), v Pezinku (Amfiteáter, 3. septembra 2021) a v Nitre (4. septembra 2021). Vstupenky sú v predaji v sieti MaxiTicket.


   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Predpredaj Huawei Watch 3 series je v plnom prúde
<< predchádzajúci článok
VIDEO: Na letisku v Trenčíne sa začal festival Pohoda pod názvom Pohoda on the Ground

Tomáš Klus vystúpi v Trnave v sobotu 17. júla - diskusné fórum čitateľov