Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala    Hudba

09. novembra 2020

Traja slovenskí raperi natočili video na podporu kampane UNICEF – DOBRÝ POCITKampaň UNICEFu - DOBRÝ POCIT je o pomoci deťom, ktoré trpia podvýživou. Už za 3 € dokážeme v jeden deň nasýtiť 3 podvyživené deti. Pre nás je to možno jedna kávička a koláčik, pre ...Zdieľať
new project 4 676x444 9.11.2020 (Webnoviny.sk) - Kampaň UNICEFu - DOBRÝ POCIT je o pomoci deťom, ktoré trpia podvýživou. Už za 3 € dokážeme v jeden deň nasýtiť 3 podvyživené deti. Pre nás je to možno jedna kávička a koláčik, pre podvyživené dieťa - cesta k uzdraveniu. Kto sa rozhodne poslať SMS v tejto hodnote, získa DOBRÝ POCIT nie len pre seba, ale aj pre hladné dieťatko, ktoré nasýti. Traja známi slovenskí raperi: Bekim, Kali a Strapo sa spojili s UNICEFom pre dobrú vec a natočili video na podporu kampane DOBRÝ POCIT. Možno trochu netradičné, ale presne také, ako sú aj oni  – originálni, so zmyslom pre humor a darom vystreliť si aj zo seba samých.

Smutné čísla podvýživy, ktoré viedli ku vzniku kampane DOBRÝ POCITNa svete je momentálne 200 miliónov detí ohrozených podvýživou. Už teraz 3 milióny detí ročne na podvýživu umierajú. Pandémia COVID-19 spôsobila v krajinách tretieho sveta prerušenie či oneskorenie dodávok liekov, jedla a obmedzila dostupnosť zdravotníckej pomoci. Bezprostredne hrozí, že na svete pribudne v dôsledku pandémie 6,7 milióna hladujúcich detí. 370 miliónov detí prichádza z dôvodu zatvárania škôl o školské obedy, ktoré sú pre milióny detí jediným jedlom denne... Na svete je mnoho chorôb, ktoré nevieme vyliečiť. Avšak 95% detí, ktoré trpia podvýživou, vďaka jednoduchým a lacným programom vyliečiť dokážeme. Na vyliečenie detí z akútnej podvýživy používame v UNICEFe špeciálnu terapeutickú výživu, ktorej používanie spôsobilo na začiatku nového tisícročia revolúciu v boji proti podvýžive. Viac na www.darujdobrypocit.sk
 
 

O UNICEFe                                                                                                                                            


UNICEF je jednou z najvýznamnejších humanitárnych organizácií na svete, ktorá pomáha deťom v núdzi už od roku 1946. Pôsobíme vo viac ako 190 krajinách, na tých najťažšie dosiahnuteľných miestach. Pracujeme deň čo deň, aby sme pomohli prežiť deťom, ktoré sa ocitli v núdzi. Ochraňujeme ich práva, zabezpečujeme pre ne vodu, jedlo, strechu nad hlavou, lieky, vzdelanie, aby dostali šancu naplniť svoj potenciál.

www.unicef.sk

Informačný servis


Zdroj: Webnoviny.sk - Traja slovenskí raperi natočili video na podporu kampane UNICEF – DOBRÝ POCIT © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Pár našiel pri prechádzke veľmi vzácny nález, správa od nemeckého vojaka má viac ako sto rokov
<< predchádzajúci článok
Vedci skúmali kvalitu medu z obchodných reťazcov, výsledky sú priam alarmujúce

Traja slovenskí raperi natočili video na podporu kampane UNICEF – DOBRÝ POCIT - diskusné fórum čitateľov