23. novembra 2009

Tri triumfy mladých Slovákov na Memoriáli Júliusa Tormu v Prahe

Mladí slovenskí reprezentanti získali na víkendovom 18. ročníku medzinárodného turnaja juniorov v boxe "Memoriál Júliusa Tormu" v Prahe pod vedením trénera Mariána Smoláka až šesť medailových ...

PRAHA 23. novembra (WEBNOVINY) - Mladí slovenskí reprezentanti získali na víkendovom 18. ročníku medzinárodného turnaja juniorov v boxe "Memoriál Júliusa Tormu" v Prahe pod vedením trénera Mariána Smoláka až šesť medailových umiestnení (bilancia: 3 - 2 - 1). O tri celkové prvenstvá pre SR (roč. nar. 1991 a 1992) sa zaslúžili Peter Šenky v kategórii do 51 kg, Henrich Bagin v šesťdesiatštvorke a Marián Sisák do 75 kg. Na striebornom stupienku skončili Dávid Zöld (do 57 kg) a Jakub Dely (do 91 kg), jediný bronz pre Slovensko vybojoval Ján Deling v hmotnosti do 60 kg. V súboji o konečné 3. miesto neuspeli na tomto tradičnom podujatí dvaja mladí slovenskí pästiari - Dávid Gaži (do 69 kg) a Jakub Kondvár (nad 91 kg).