17. októbra 2010

Triumf Interu Miláno v Cagliari

Futbalisti úradujúceho talianskeho i európskeho šampióna Inter Miláno zvíťazili v úvodnom nedeľňajšom stretnutí 7. kola najvyššej domácej súťaže Serie A ...

bez nazvu Inter Miláno

CAGLIARI 17. októbra (WEBNOVINY) - Futbalisti úradujúceho talianskeho i európskeho šampióna Inter Miláno zvíťazili v úvodnom nedeľňajšom stretnutí 7. kola najvyššej domácej súťaže Serie A 2010/2011 na ihrisku Cagliari tesne 1:0. O jediný gól duelu sa postaral kamerunský legionár "nerazzurri" Samuel Eto'o, ktorý sa stal terčom rasistických pokrikov zo strany domácich fanúšikov. Hlavný rozhodca prerušil zápas po troch minútach približne na tri minúty. Po upokojení situácie sa v stretnutí pokračovalo. Inter sa víťazstvom dotiahol na priebežného lídra a zároveň svojho mestského rivala AC Miláno a spoločne sú na čele tabuľky so ziskom 14 bodov.

Výsledok úvodného nedeľňajšieho stretnutia 7. kola najvyššej talianskej futbalovej súťaže Serie A:

Cagliari - Inter Miláno 0:1 (0:1)
Gól: 39. Eto'o, 22 000 divákov