Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

30. apríla 2009

Tunel Branisko uzavrú od piatka do pondelkaMotoristi musia od piatka do pondelka 4. mája počítať s úplnou uzáverou diaľnice D1 Beharovce - Fričovce vrátane tunela Branisko na východe Slovenska. Cestári budú na úseku od križovatky Beharovce ...Zdieľať
BRATISLAVA 30. apríla (WEBNOVINY) - Motoristi musia od piatka do pondelka 4. mája počítať s úplnou uzáverou diaľnice D1 Beharovce - Fričovce vrátane tunela Branisko na východe Slovenska. Cestári budú na úseku od križovatky Beharovce po križovatku Fričovce vykonávať údržbu tunela a ďalšie práce. Vodiči budú môcť využiť obchádzku po ceste I/18 cez horský priechod Branisko. Agentúru SITA o tom dnes informoval hovorca Národnej diaľničnej spoločnosti Marcel Jánošík.


Úsek diaľnice uzavrú v piatok o jednej hodine ráno a dopravu na ňom obnovia v pondelok o polnoci. Cestári chcú v tuneli Branisko čistiť ostenia, strop, chodníky a vozovky, venovať sa budú aj čisteniu kanalizácie, drenáže a ďalších zariadení. Plánujú tiež odstrániť reklamované nedostatky v tuneli a na diaľnici a zabezpečiť komplexné skúšky všetkých celkov na požiar.

SITA

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Bývala Kaníková firma neuspela v spore so SR
<< predchádzajúci článok
Piate výročie vstupu do EÚ je v tieni veľkého škandálu, tvrdí SDKÚ-DS

Tunel Branisko uzavrú od piatka do pondelka - diskusné fórum čitateľov