18. decembra 2010

Turecko: Gól Saparu stačil napokon len na bod

Slovenský reprezentant Marek Sapara prispel jedným gólom k remíze MKE Ankaragücü na pôde Antalyasporu (2:2) v 17. kole najvyššej tureckej futbalovej súťaže. Sapara, ktorý v ...

marek sapara Marek SaparaFoto: SITA/AP ANKARA 18. decembra (WEBNOVINY) - Slovenský reprezentant Marek Sapara prispel jedným gólom k remíze MKE Ankaragücü na pôde Antalyasporu (2:2) v 17. kole najvyššej tureckej futbalovej súťaže. Sapara, ktorý v stretnutí odohral celých 90 minút, dostal v 71. min svoj tím do vedenia (2:1), konečnú deľbu bodov zariadil o desať minút neskôr z pokutového kopu bývalý turecký reprezentant Necati Ates. V drese Ankaragücü odchytal celý zápas Štefan Senecký. Dvojgólová hviezda stretnutia minulého kola proti Fenerbahce Istanbul Stanislav Šesták pobudol na trávniku do 68. minúty.

Výsledky sobotňajších stretnutí 17. kola najvyššej tureckej futbalovej súťaže:

Antalyaspor - Ankaragücü 2:2 - Marek Sapara odohral celý zápas, v 71. min skóroval a v 18. min dostal žltú kartu, Štefan Senecký odchytal celé stretnutie, Stanislav Šesták hral do 68. min, Róbert Vittek (všetci Ankaragücü) pre zranenie nehral.

Kayserispor - Bucaspor 2:0

Genclerbirligi - Bursaspor 1:5