Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Kultúra

07. septembra 2007

TV hra SPRÁVNE ČÍSLO na JednotkeSpoločnosť TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a.s. v spolupráci so Slovenskou televíziou a produkčnou spoločnosťou Kuul.TV pripravila od septembra novú okamžitú lotériu s doplnkovou TV hrou ...Zdieľať

BRATISLAVA 7. septembra (WN/PR) - Spoločnosť TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a.s. v spolupráci so Slovenskou televíziou a produkčnou spoločnosťou Kuul.TV pripravila od septembra novú okamžitú lotériu s doplnkovou TV hrou SPRÁVNE ČÍSLO.

Prvé vysielanie sa uskutoční už túto nedeľu 9. septembra o 18,30 na Jednotke. Celkový počet TV hier bude spolu 1+51, pričom prvá z nich bude pilotná, v rámci ktorej sa predstavia známe osobnosti z televíznej obrazovky. Ako už tradične, aj teraz pri uvedení novej štúdiovej hry SPRÁVNE ČÍSLO TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a.s. podporila dobrú vec a Kontu Nádeje odovzdala šek na 300 000 slovenských korún.

TV hra SPRÁVNE ČÍSLO sa bude vysielať pravidelne na Jednotke každý týždeň v nedeľu o 18,30 hod. Relácia bude trvať 30 minút, pričom v každej hre sa predstaví 12 hráčov. Hráči majú možnosť hrať o aktuálny štúdiový JACKPOT, ktorý sa bude týždenne navyšovať o 500 000 Sk. Okrem toho sa hráči môžu tešiť na niekoľko prekvapení, ako napríklad špeciálna prémia alebo medzikolo. TV hru SPRÁVNE ČÍSLO bude moderovať Ludwig Bagin.

Do televíznej hry postupujú hráči na základe vyžrebovaného stieracieho žrebu SPRÁVNE ČÍSLO so symbolmi 3 x TV zaslaného na požadovanú adresu. Žreby si môžu hráči zakúpiť na obchodných miestach TIPOS-u už od 13. augusta 2007 a ukončenie predaja lotérie je stanovené na 12. augusta 2008. Hráči môžu so žrebovou emisiou Správne číslo vyhrať okrem účasti v štúdiovej hre aj okamžité finančné výhry vo výške 30, 50, 100 a 500 Sk a výšku výhry určujú 3 zhodné symboly na žrebe. V emisii bolo vydaných 8 miliónov kusov žrebov a z toho 6 miliónov ks obsahuje symboly 3 x TV..

Barbara Písecká, hovorkyňa TIPOS

SITA


   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Novú sezónu v SND čaká 17 premiér
<< predchádzajúci článok
Západní špióni sú agresívnejší ako ruskí