Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala    Hudba

15. apríla 2018

TWiiNS zverejnili singel Our Own Paradise, vo videoklipe objavujú v novej podobeSlovenské speváčky Daniela a Veronika Nízlové, známe aj ako TWiiNS, zverejnili singel Our Own Paradise. Časť skladby, na ktorej spolupracovali s britským hudobníkom Mikeom Lesirgeom, ...Zdieľať
twiins 676x447 BRATISLAVA 15. apríla  - Slovenské speváčky Daniela a Veronika Nízlové, známe aj ako TWiiNS, zverejnili singel Our Own Paradise.


Časť skladby, na ktorej spolupracovali s britským hudobníkom Mikeom Lesirgeom, mohli už diváci a diváčky začuť v upútavke seriálu Milenky (2018).TWiiNS sa vo videoklipe objavujú v novej podobe. Jeho režisér Michal Nemtuda vsadil na jednoduché zábery, svetelné efekty a fosforeskujúci make-up. Časť videoklipu zároveň tvoria zábery zo seriálu, v ktorom sa dvojčatá alternujú v úlohe Lindy.

Sestrám Nízlovým sa skladba zapáčila už na prvé počutie. „Je to iná hudobná produkcia, na akú sú naši fanúšikovia zvyknutí, no ich reakcie na úvodné ukážky na našich profiloch nás presvedčili, že ideme správnym smerom,“ poznamenali. Informácie agentúre SITA poskytla Andrea Čurná zo spoločnosti Woowoo.
 Zdroj: Webnoviny.sk - TWiiNS zverejnili singel Our Own Paradise, vo videoklipe objavujú v novej podobe © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Liam Neeson si zahrá v romantickej dráme Normal People
<< predchádzajúci článok
Sociológovia: Slováci hľadajú oporu najčastejšie v rodine a priateľoch

TWiiNS zverejnili singel Our Own Paradise, vo videoklipe objavujú v novej podobe - diskusné fórum čitateľov