Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

02. decembra 2020

Učiteľ mal sexuálne obťažovať žiačky, medzi zneužitými je aj jeho vlastná dcéraPrípad sexuálneho zneužívania riešia policajti z Dunajskej Stredy. Vyšetrovateľ v dvoch prípadoch z tohto zločinu obvinil učiteľa z Dunajskostredského okresu. Podozrivý je však aj zo zneužitia vlastnej ...Zdieľať
gettyimages 1216337125 676x451 2.12.2020  - Prípad sexuálneho zneužívania riešia policajti z Dunajskej Stredy. Vyšetrovateľ v dvoch prípadoch z tohto zločinu obvinil učiteľa z Dunajskostredského okresu. Podozrivý je však aj zo zneužitia vlastnej dcéry. Na prípad políciu upozornila bývalá manželka, ktorá oznámila zneužitie spoločného maloletého dieťaťa otcom.


Ako informovala trnavská krajská polícia, policajti analýzou dôkazov a viacerých výpovedí zistili, že muž údajne už v minulosti obťažoval aj iné dievčatá. Pred ôsmimi rokmi podľa polície do svojho bytu zavolal len 14-ročné dievča, ktorého sa mal fyzicky dotýkať a bozkávať ho na ústa.

Ďalší prípad v súvislosti s jeho osobou polícia eviduje aj na prelome rokov 2019 a 2020. Skutok sa údajne odohrať priamo v budove základnej školy, kde podobným spôsobom obťažoval 14-ročnú žiačku. Na dievčinu podľa vyšetrovania cez sociálne siete naliehal, aby mu dovolila i viac ako bozky.

Vyšetrovateľ po obvinení spracoval aj podnet na väzobné stíhanie učiteľa. V prípade dokázania viny mu hrozí trest až na 12 rokov. Polícia odporúča rodičom, aby v prípade podozrenia na sexuálne zneužívanie svojich detí ihneď kontaktovali bezplatné linky pomoci a políciu, kde im vedia poskytnúť adekvátnu pomoc a podporu.


Zdroj: Webnoviny.sk - Učiteľ mal sexuálne obťažovať žiačky, medzi zneužitými je aj jeho vlastná dcéra © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Daňový bonus na dieťa od 6 do 15 rokov stúpne na takmer 40 eur
<< predchádzajúci článok
Trinásty dôchodok už Sociálna poisťovňa vypláca, dostane ho približne 1,4 milióna penzistov

Učiteľ mal sexuálne obťažovať žiačky, medzi zneužitými je aj jeho vlastná dcéra - diskusné fórum čitateľov