Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Zo zahraničia

13. mája 2022

Ukrajinskí vojaci zabránili Rusom prekročiť rieku v regióne Donbas, Putinovi velitelia sú pod tlakomRuské sily vynakladajú výrazné úsilie v okolí ukrajinských miest Izjum a Sjevjerodoneck v snahe o prelom smerom k regiónom miest Slovjansk a Kramatorsk. V aktualizácii spravodajských informácií o priebehu ...Zdieľať
russia_ukraine_war_22185 f1c88a36f3524510a95388e3dc68a877 676x457 13.5.2022 (Webnoviny.sk) - Ruské sily vynakladajú výrazné úsilie v okolí ukrajinských miest Izjum a Sjevjerodoneck v snahe o prelom smerom k regiónom miest Slovjansk a Kramatorsk. V aktualizácii spravodajských informácií o priebehu ruskej vojny na Ukrajine to uviedlo britské ministerstvo obrany. Rezort konštatoval, že ruská armáda sa snaží obkľúčiť ukrajinských vojakov v oblasti línie kontaktu pri separatistických územiach v Doneckej a Luhanskej oblasti. Informuje o tom portál bbc.com.

Viac o téme: Rusko-ukrajinský konfliktPodľa britského ministerstva obrany ukrajinské sily zabránili pokusom Rusov prekročiť rieku v regióne Donbas. Prekračovanie rieky v oblasti bojov je „veľmi riskantným manévrom“ a hovorí o tlaku, pod ktorým sú ruskí velitelia, aby dosiahli pokrok na východe Ukrajiny, uviedlo britské ministerstvo. Dodalo, že Rusko nedokázalo významne pokročiť napriek tomu, že do oblasti presunulo vojakov, ktorých stiahlo z Kyjevskej a Černihivskej oblasti.Zdroj: Webnoviny.sk - Ukrajinskí vojaci zabránili Rusom prekročiť rieku v regióne Donbas, Putinovi velitelia sú pod tlakom © SITA Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Kaliňák bol prepustený z väzby, trestné stíhanie však súd považuje za odôvodnené vo všetkých bodoch
<< predchádzajúci článok
Podvodníci zmenili stratégiu. Najnovšie vystupujú ako zamestnanci pošty, aby od obetí vylákali peniaze