Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Šport

11. júla 2020

Union Berlín chce mať plný štadión, fanúšikom ponúka bezplatné testy na koronavírusV nemeckom futbalovom klube Union Berlín sa odhodlali k netradičnému rozhodnutiu. Ponúkajú bezplatné testy na koronavírus pre viac ako 20-tisíc ...Zdieľať
virus_outbreak_germany_soccer_bundesliga_45499 d4ff43a4a663494b8385601cd8d17fa2 676x485 11.7.2020  - V nemeckom futbalovom klube Union Berlín sa odhodlali k netradičnému rozhodnutiu. Ponúkajú bezplatné testy na koronavírus pre viac ako 20-tisíc fanúšikov s cieľom zaplniť od septembra tribúny domáceho štadióna.


Účastník I. bundesligy uviedol, že pred každým zápasom ponúkne zadarmo testovanie pre 22 012 priaznivcov, čo predstavuje plnú kapacitu stánku Unionu, a taktiež pre kompletný personál berlínskeho klubu.

Každý držiteľ vstupenky sa bude musieť pred vstupom na zápas preukázať aj negatívnym testom na ochorenie COVID-19 vykonaným menej ako 24 hodín pred oficiálnym výkopom.

"Chceme čo najlepšie zabezpečiť, aby sa na našom vypredanom štadióne nikto nenakazil. Platí to pre všetkých - členov klubu aj fanúšikov. Realizácia tohto plánu je obrovská organizačná a ekonomická výzva, s ktorou sa s najväčšou pravdepodobnosťou môžeme vyrovnať. Náš klub bude znášať všetky náklady na vykonanie potrebných opatrení," povedal prezident klubu Dirk Zingler.


Zdroj: Webnoviny.sk - Union Berlín chce mať plný štadión, fanúšikom ponúka bezplatné testy na koronavírus © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Kvarteto fortunaligistov zabojuje o Európsku ligy, do baráže s Dubnicou ide napriek výhre Nitra
<< predchádzajúci článok
Pravidlo o piatich striedaniach vo futbale by sa mohlo zachovať, šéfovi FIFA sa pozdáva

Union Berlín chce mať plný štadión, fanúšikom ponúka bezplatné testy na koronavírus - diskusné fórum čitateľov