Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Zo zahraničia

23. augusta 2006

Usáma bin Ládin sa chcel oženiť s Whitney HoustonUsáma bin Ládin, duchovný vodca teroristickej skupiny al-Kájda, je veľkým fanúšikom Whitney Houston. Dokonca uvažoval nad tým, že zabije jej manžela Bobbyho Browna a ožení sa s ňou. Toto je iba ...Zdieľať

BRATISLAVA 23. augusta (WEBNOVINY) - Usáma bin Ládin, duchovný vodca teroristickej skupiny al-Kájda, je veľkým fanúšikom Whitney Houston. Dokonca uvažoval nad tým, že zabije jej manžela Bobbyho Browna a ožení sa s ňou. Toto je iba jedno z mnohých odhalení ženy, ktorá tvrdí, že kedysi bola sexuálnou otrokyňou najžiadanejšieho muža Ameriky.

Sudánska spisovateľka Kola Boof, ktorá tvrdí, že ju v roku 1996 štyri mesiace proti jej vôli držali ako bin Ládinovu milenku, to odhalila vo svojej autobiografii. V knihe Diary of a Lost Girl, z ktorej úryvky sa objavili aj v časopise Harper's Bazaar Boof tvrdí, že Usáma neustále spomínal Whitney Houston. "Pýtal sa ma, či som sa s ňou počas môjho pobytu v Amerike aj osobne stretla," tvrdí spisovateľka. "Povedal mi, že Whitney je najkrajšia žena, akú kedy videl, že po nej nekonečne túži a napriek tomu, že podľa neho je hudba odporná, neváhal by minúť akékoľvek množstvo peňazí, len aby mohol ísť do Ameriky a stretnúť sa s ňou," dodáva Boof. "Bin Ládin by najradšej speváčku zahrnul darmi a obrátil ju na islamskú vieru. Hovoril by jej, aká je krásna a aký má nádherný úsmev. Tvrdil, že Houston vyzerá ako keby sa narodila v islamskej rodine. Ako mi povedal, aby mohol mať Whitney, bol by dokonca ochotný porušiť svoje pravidlo o farbe pleti a vziať si ju za ženu," tvrdí ďalej Boof.

Spisovateľka vo svojej knihe uvádza, že bin Ládin ju uniesol a držal uväznenú v marockom hoteli. Musela vraj dokonca vypísať svojho syna zo školy v Los Angeles, pretože sa začali šíriť klebety, že jeho otec je vodca al- Kájdy. Vo svojej autobiografii opísala bin Ládina ako fanúšika západnej literatúry. "Medzi svojimi osobnými vecami mal výtlačky časopisov Star a Playboy a veľa rozprával o svojich obľúbených seriáloch Miami Vice či MacGyver," tvrdí Boof.

SITA,AP© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Proces so Saddámom pokračuje výpoveďami kurdských svedkýň
<< predchádzajúci článok
Tatra banka vydala za polrok takmer 115 tis. platobných kariet

Usáma bin Ládin sa chcel oženiť s Whitney Houston - diskusné fórum čitateľov