Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Kultúra

14. mája 2019

V ankete Dobré srdce predstavia finalistovNa snímke budova RTVS v Mlynskej doline. Bratislava, 3. apríla 2014.Zdieľať
Na snímke budova RTVS v Mlynskej doline. Bratislava, 3. apríla 2014. Foto: TASR - Michal Svítok
Bratislava 14. mája (TASR) - Celonárodná anketa o najlepších pracovníkov sociálnych služieb - Národná cena starostlivosti Dobré srdce má už finalistov. Predstavia ich v krátkych medailónoch počas slávnostného galavečera 27. mája v bratislavskej Starej tržnici. Finalistov vyberala porota z celkového počtu 135 prihlášok.


"Boli sme milo prekvapení týmto počtom, keďže kampaň Národnej ceny starostlivosti Dobré srdce beží v médiách len mesiac a pol. Ľudia mali mesiac šancu posielať nominácie do deviatich kategórií,“ povedala predsedníčka poroty ankety Anna Ghannamová.

Každá kategória mala svojho porotcu. Prihlásených poskytovateľov sociálnych služieb do finále navrhla podpredsedníčka APSS v SR Božena Bušová. Troch najlepších dobrovoľníkov vybrala projektová koordinátorka Bratislavského dobrovoľníckeho centra Magdaléna Šimková. A „naj“ filantropov určil predseda Zväzu poskytovateľov sociálnych služieb Anton Machola. Lýdia Brichtová, štatutárna zástupkyňa nezávislej platformy SocioFórum posudzovala najaktívnejších novinárov, ktorí dlhodobo pripravujú príspevky o sociálnych službách. Kandidátov na ocenenie za výnimočný počin má na starosti predsedníčka APSS v SR Anna Ghannamová, ktorá je zároveň autorka a koordinátorka celého projektu.

Krátke medailóny finalistov realizuje Asociácia poskytovateľov sociálnych služieb v spolupráci s RTVS.Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASR

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Little Big, TOKiMONSTA, Zohra, Čhavorenge, Symfonický orchester Slovenského rozhlasu, + ďalšie Novinky Pohody 2019
<< predchádzajúci článok
WhatsApp odhalil vážnu bezpečnostnú chybu, do telefónu vám mohli jednoducho nainštalovať spyware

V ankete Dobré srdce predstavia finalistov - diskusné fórum čitateľov