Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova    Regióny

30. decembra 2019

V Bánovciach nad Bebravou pribudli nové parkovacie plochyIlustračná fotografia.Zdieľať
Ilustračná fotografia. Foto: TASR/Adriána Hudecová
 
Bánovce nad Bebravou 30. decembra (TASR) - Pracovníci odboru služieb mestu Mestského úradu v Bánovciach nad Bebravou v decembri zabezpečili viacero opráv a stavebných úprav na území mesta. Samospráva sa zároveň rozhodla zefektívniť zimnú údržbu zriadením kontaktných bodov. Informovala o tom bánovská radnica.


Mesto zabezpečilo výstavbu nových parkovacích plôch na ulici Slatinská. Financie na tento účel malo vyčlenené v rozpočte na tento rok. Na ulici Janka Matušku osadili pracovníci odboru služieb mestu štyri nové stĺpy verejného osvetlenia, ktoré sú náhradou za tie pôvodné v havarijnom stave. Opravou prešli i poškodené obrubníky na ulici 5. apríla, v mestskej časti Biskupice dokončuje radnica ďalšiu časť chodníka v celkovej dĺžke približne 212 metrov.

Pracovníci odboru služieb mestu postupne zabezpečujú i opravu výtlkov a nerovností na cestách. "S príchodom zimnej sezóny mesto vychádza v ústrety obyvateľom a v záujme zefektívnenia zimnej údržby zriaďuje kontaktné body pre nahlasovanie nedostatkov na komunikáciách," ozrejmila bánovská radnica. Občania môžu svoje podnety a pripomienky podľa nej nahlasovať na telefónnom čísle 159 alebo 038/7629 148, prípadne emailom na udrzba@banovce.sk.

Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASR

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Pellegrini zvýraznil pozitívne kroky vlády,politológovia vidia kontext
<< predchádzajúci článok
KPMG: Slovensko je na zmeny pripravené menej ako v roku 2017

V Bánovciach nad Bebravou pribudli nové parkovacie plochy - diskusné fórum čitateľov