14. marca 2014

V NBA nabrala Oklahoma dych, Noah mal triple-double na dosah

Basketbalisti Oklahomy vrátili Los Angeles Lakers nečakanú nedeľňajšiu prehru a vo štvrtkovom zápase zámorskej NBA zdolali súpera 131:102. Russell Westbrook i Kevin Durant dosiahli po 29 bodov. Thunder sa ...

joakim noah OKLAHOMA 14. marca (WEBNOVINY) - Basketbalisti Oklahomy vrátili Los Angeles Lakers nečakanú nedeľňajšiu prehru a vo štvrtkovom zápase zámorskej NBA zdolali súpera 131:102. Russell Westbrook i Kevin Durant dosiahli po 29 bodov. Thunder sa priblížili v tabuľke Západnej konferencie k vedúcemu San Antoniu.

Mike Dunleavy dal všetkých svojich 21 bodov v druhom polčase, Joakim Noah takmer dosiahol triple-double (13 bodov, 10 doskokov a 9 asistencií) a obaja pomohli Chicagu k jasnej výhre nad Houstonom 111:87.

Noah mal na dosah aj štvrté triple-double v sezóne, ale v posledných troch minútach za rozhodnutého stavu oddychoval na lavičke. Atlanta vyhrala prvýkrát po takmer šiestich týždňoch dva zápasy po sebe, keď zdolala Milwaukee 102:97.