20. decembra 2010

V nedeľných zápasoch NHL si pripísal Handzuš asistenciu

V štyroch nedeľňajších zápasov zámorskej kanadsko-americkej hokejovej NHL sa do kanadského bodovania zapísal iba jeden Slovák. Michal Handzuš v 22. min. prihral na vyrovnávajúci gól ...

handzus Foto: SITA, APNEW YORK 20. decembra (WEBNOVINY) - V štyroch nedeľňajších zápasov zámorskej kanadsko-americkej hokejovej NHL sa do kanadského bodovania zapísal iba jeden Slovák. Michal Handzuš v 22. min. prihral na vyrovnávajúci gól "kráľov" z Los Angeles, no jeho tohoročná siedma asistencia nestačila na bodovanie v zápase s "čiernymi jastrabmi" z Chicaga na ich ľade. Mužstvo z Los Angeles prehralo tento duel tesne 2:3. Tridsaťtriročný Banskobystričan strávil na ľade takmer 16 minút (15:54) a okrem asistencie si zlepšil bilanciu hodnotenia plus/mínus o dva plusové body. V drese domácich nastúpil 28-ročný útočník Tomáš Kopecký, ktorý strávil na ľade viac ako 17 minút, no do štatistik zámorskej súťaže si pripísal iba jeden mínusový bod v hodnotení plus/mínus.