Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Zo zahraničia

26. mája 2022

V ruinách oceliarne Azovstaľ sa stále môžu ukrývať ukrajinskí vojaci, tvrdí Pušilin„Mohli by sa skrývať, niekde sa stratiť, zaostať za tými, ktorí sa vzdali a boli zajatí,“ povedal Denis Pušilin zo samozvanej ...Zdieľať
aptopix_russia_ukraine_mariupol_defenders_photo_gallery_75179 9e444d3608b24f89a7173c6509445e91 676x507 26.5.2022 (Webnoviny.sk) - „Mohli by sa skrývať, niekde sa stratiť, zaostať za tými, ktorí sa vzdali a boli zajatí,“ povedal Denis Pušilin zo samozvanej Doneckej ľudovej republiky.

Viac o téme: Rusko-ukrajinský konflikt


Ruská armáda 20. mája oznámila, že „oslobodila“ Azovstaľ i celý Mariupoľ. Informovala vtedy, že z poslednej bašty ukrajinského odporu v obkľúčenom meste vyšlo celkovo 2 439 bojovníkov. Pušilin hovorí, že žiadni Ukrajinci, ktorí zostali v továrni, nepredstavujú hrozbu pre ruské sily.

Ruskí predstavitelia uviedli, že rozsiahle územie oceliarne je odmínované. Pušilin povedal, že bude možné povedať, že tam nikto nezostal, až keď bude tento proces dokončený, sutiny odvezú a závod dôkladne skontrolujú.


Zdroj: Webnoviny.sk - V ruinách oceliarne Azovstaľ sa stále môžu ukrývať ukrajinskí vojaci, tvrdí Pušilin © SITA Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Odbor kontroly a inšpekcie ministerstva kultúry sa už zaoberá sťažnosťami sólistov Opery SND
<< predchádzajúci článok
Po výbuchu v závode na bionaftu na severe Španielska zahynuli dvaja ľudia (video)