13. marca 2012

V štyroch zápasoch NHL rozhodol o víťazoch jediný gól

O víťazovi všetkých štyroch pondelkových zápasov zámorskej hokejovej NHL rozhodol jediný gól. Buffalo si na vlastnom ľade poradilo s Montrealom 3:2 po predĺžení, ešte päť sekúnd pred ...

buffalo and montreal BUFFALO 13. marca (WEBNOVINY) - O víťazovi všetkých štyroch pondelkových zápasov zámorskej hokejovej NHL rozhodol jediný gól.

Buffalo si na vlastnom ľade poradilo s Montrealom 3:2 po predĺžení, ešte päť sekúnd pred koncom tretej tretiny však viedlo 2:1.

Rozhodlo sa napokon na začiatku tretej minúty predĺženia, hrdinom večera bol Myers. Slovenský gólman Peter Budaj odchytal za hostí celý zápas a mal 33 úspešných zásahov.

Rovnakým výsledkom sa skončilo meranie síl Colorada s Anaheimom, obranca "káčerov" Ľubomír Višňovský odohral takmer 18 minút a do štatistík mu pribudol jeden mínusový bod.

Edmonton doma prehral so San Jose 2:3 a Phoenix s Nashvillom 4:5 po samostatných nájazdoch.

Výsledky pondelkových zápasov zámorskej hokejovej NHL:

Buffalo - Montreal 3:2 po predĺžení (0:1, 1:0, 1:1 - 1:0) - Peter Budaj (Montreal) odchytal celý zápas a mal 33 úspešných záasahov

Colorado - Anaheim 3:2 po predĺžení (1:0, 0:1, 1:1 - 1:0)

Edmonton - San Jose 2:3 (1:1, 1:1, 0:1)

Phoenix - Nashville 4:5 po sam. nájazdoch (0:1, 2:2, 2:1 - 0:0, 0:1)