Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

28. novembra 2023

V súvislosti s tragédiou v Šali začal vyšetrovateľ trestné stíhanie, útočník je obvinený zo zločinu vraždyNitriansky krajský vyšetrovateľ začal v súvislosti s pondelkovým násilným činom v Šali - Veči trestné stíhanie za obzvlášť závažný zločin vraždy, vraždy v štádiu pokusu a zároveň za prečin ...Zdieľať
406321917_749896280519585_2070086345204359444_n 676x380 28.11.2023 (SITA.sk) - Nitriansky krajský vyšetrovateľ začal v súvislosti s pondelkovým násilným činom v Šali – Veči trestné stíhanie za obzvlášť závažný zločin vraždy, vraždy v štádiu pokusu a zároveň za prečin usmrtenia.


Ako informovala nitrianska polícia, motív a všetky okolnosti tohto prípadu sú predmetom ďalšieho vyšetrovania. V pondelok v ranných hodinách došlo na Hollého ulici v Šali - Veči k tragickej udalosti, po ktorej boli nájdené dve usmrtené osoby a dve osoby s mnohopočetnými bodnými poraneniami, s ktorými boli prevezené do nemocnice v Nitre a v Galante.

Jedna z osôb prítomných v byte podľa doterajších zistení polície pravdepodobne napadla nožom ďalšie tri osoby, z ktorých jedna zraneniam na mieste podľahla. Podozrivý 23-ročný muž bol následne nájdený bez známok života na chodníku pri bytovom dome.


Zdroj: SITA.sk - V súvislosti s tragédiou v Šali začal vyšetrovateľ trestné stíhanie, útočník je obvinený zo zločinu vraždy © SITA Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Na EXPO Dubaj sme hospodárili efektívne a ušetrili štátnemu rozpočtu jeden milión eur, tvrdí Sulík (video)
<< predchádzajúci článok
Ukrajina preukázala solídny základ pre otvorenie rokovaní o vstupe do Únie, tvrdí predsedníčka Európskeho parlamentu Metsola