12. apríla 2010

V zahraničí skórovali Hamšík, P. Petráš a M. Kubal

Sumár aktuálnych vystúpení slovenských futbalistov v zahraničných súťažiach (9. - 11. apríla 2010): ANGLICKO I. liga - 34. kolo: FC Liverpool - ...

hamsik Foto: SITA/AP

BRATISLAVA 12. apríla (WEBNOVINY) - Sumár aktuálnych vystúpení slovenských futbalistov v zahraničných súťažiach (9. - 11. apríla 2010):

ANGLICKO
I. liga - 34. kolo:
FC Liverpool - Fulham 0:0 - Martin Škrtel (Liverpool) pre zranenie nehral.
II. liga - 43. kolo:
Doncaster - West Bromwich 2:3 - Marek Čech za WBA odohral celý zápas.

TALIANSKO
I. liga - 33. kolo:
Neapol - Parma 2:3 - Marek Hamšík za Neapol odohral celý zápas a skóroval.

AC Miláno - Catania 2:2 - Tomáš Košický za hostí nechytal.
II. liga - 34. kolo:
Albinoleffe - Cesena 1:2 - Martin Petráš odohral za hostí druhý polčas.

NEMECKO
I. liga - 30. kolo:
Norimberg - Wolfsburg 0:2 - Marek Mintál za domácich nenastúpil. Peter Pekarík (Wolfsburg) hral do 70. minúty.
Mainz - Dortmund 1:0 - Miroslav Karhan a aj Radoslav Zabavník (obaja Mainz) odohrali celý zápas.
Bochum - Hamburg 1:2 - Stanislav Šesták za Bochum odohral celý zápas a dostal žltú kartu.
Hannover - Schalke 4:2 - Ján Ďurica za domácich nehral.
II. liga - 30. kolo:
Aachen - Koblenz 1:1 - Szilárd Németh za domácich hral do 63. minúty.
Kaiserslautern - Union Berlín 1:1 - Erik Jendrišek absolvoval celý zápas, Adam Nemec (obaja Kaiserslautern) hral do 69. minúty.

FRANCÚZSKO
I. liga - 32. kolo:
Monaco - Valenciennes 2:1 - Filip Šebo za hostí hral od 82. minúty.

ŠKÓTSKO
Hearts - Kilmarnock 1:0 - Marián Kello za domácich nechytal pre zranenie.
Škótsky pohár
Semifinále:
Dundee United - Raith Rovers 2:0 - Dušan Perniš odchytal za Dundee celý zápas.

HOLANDSKO
I. liga - 31. kolo:
FC Twente - Heerenveen 2:0 - Miroslav Stoch bol na trávniku do 90. minúty, Andrej Rendla (obaja Twente) nehral.
Utrecht - Den Haag 0:2 - Csaba Horváth (Den Haag) prišiel na ihrisko v 77. minúte.

ČESKO
I. liga - 24. kolo:
Baník Ostrava - Slovácko 3:2 - Róbert Zeher hral do 72. minúty, keď ho vystriedal Ján Greguš (obaja Ostrava). Miroslav Filipko odchytal celý duel, Tomáš Košút (obaja Slovácko) odohral celý duel. Košút dostal žltú kartu.
Kladno - České Budějovice 2:1 - Peter Kostolanský aj Peter Mráz (obaja Kladno) absolvovali celý zápas. Marián Jarabica a Ľubomír Meszároš nehrali, Peter Černák (všetci České Budějovice) absolvoval celý zápas.
Liberec - Teplice 1:0 - Michal Gašparík a ani Matej Siva (obaja Teplice) nenastúpili.
Mladá Boleslav - Jablonec 1:2 - Lukáš Opiela za domácich nehral.
Příbram - Brno 3:1 - Jakub Rondzik za domácich nehral. Juraj Križko hral od 86. minúty, Martin Husár absolvoval celý duel, Andrej Hodek (všetci Brno) nehral. Husár dostal žltú kartu.
Olomouc - Plzeň 1:0 - Tomáš Lovásik a Ladislav Onofrej nenastúpili, Marek Kaščák (všetci Olomouc) odohral celý zápas. Tomáš Hájovský nenastúpil, Marek Bakoš (obaja Plzeň) odohral celé stretnutie.

MAĎARSKO
I. liga - 23. kolo:
Kecskemét - Honvéd 2:2 - Csaba Szórád nehral, Viliam Macko (obaja Honvéd) hral do 80. minúty.
Györ - Haladás 1:1 - Mário Bicák a brankár Peter Molnár nenastúpili, Otto Szabó (všetci Győr) absolvoval celý duel.
Újpest - Zalaegerszeg 2:1 - Marián Sľuka za hostí hral od 67. minúty.
Videoton - Nyíregyháza 1:0 - Tomáš Tujvel za domácich nechytal. Peter Struhár za hostí odohral celý zápas adostal žltú kartu.
Kaposvár - Vasas 1:0 - Jozef Gáspár za hostí nehral.

RAKÚSKO
I. liga - 29. kolo:
Kärnten - Salzburg 0:2 - Dušan Švento za Salzburg hral do 93. minúty a dostal žltú kartu.
Austria Viedeň - Sturm Graz 1:0 -Peter Hlinka hral za Sturm absolvoval celý duel.

RUMUNSKO
I. liga - 27. kolo:
Gaz Metan Medias - Pandurii 1:0 - Michal Kubala za domácich hral do 58. minúty a skóroval.
Ceahlaul - Temešvár 1:1 - Ján Kozák hral do 62. minúty, Marián Čišovský absolvoval celý zápas, Miloš Brezinský (všetci Temešvár) nehral.
Vaslui - Urziceni 1:1 - Dušan Kuciak odchytal celý zápas, Pavol Farkaš (obaja Vaslui) nehral.

BULHARSKO
I. liga - 22. kolo:
Levski Sofia - Plovdiv 2:0 - Peter Petráš za domácich odohral celý zápas a skóroval.

GRÉCKO
I.liga - 29. kolo:
Levadiakos - AEK Atény 0:0 - Ľuboš Hajdúch (Levadiakos) na stretnutie nenastúpil.
Panionios Atény - Larissa 0:3 - Tomáš Belic (Panionios) odchytal celý zápas.
Asteras - Aris Solún 2:1 - Michal Peškovič odchytal za hostí celý duel.
Panthraikos - Olympiakos Pireus 0:2 - Pavol Kováč (Olympiakos) nechytal.
Škoda Xanthi - Atromitos 2:1 - Zdeno Štrba odohral za domácich celé stretnutie.

RUSKO
I. liga - 5. kolo:
Samara - Saturn Moskovská oblasť 2:1 - Martin Jakubko odohral za hostí celý zápas.
Zenit Petrohrad - Lokomotiv Moskva 1:0 - Tomáš Hubočan odohral za domácich celý zápas a dostal žltú kartu.

TURECKO
Kasimpasa - Ankaragücü 2:0 - Martin Baran za domácich nenastúpil. Róbert Vittek absolvoval celý zápas, Marek Sapara (obaja Ankaragücü) bol vystriedaný v 75. minúte.
Besiktas - Trabzonspor 0:0 - Filip Hološko za Besiktas odohral celý duel.