20. decembra 2010

V zahraničných futbalových ligách skórovali Sapara a Benčík

Sumár aktuálnych vystúpení slovenských futbalistov v zahraničných súťažiach (17. - 19. decembra 2010): TALIANSKO I. liga - 17. kolo: ...

futbal Foto: Ilustračné foto SITA, APBRATISLAVA 20. decembra (WEBNOVINY) - Sumár aktuálnych vystúpení slovenských futbalistov v zahraničných súťažiach (17. - 19. decembra 2010):

TALIANSKO
I. liga - 17. kolo:

Cesena - Cagliari 1:0 - Martin Petráš za domácich nehral.
Catania - Brescia 1:0 - Tomáš Košický nestál v bránke domácich.
Neapol - Lecce 1:0 - Marek Hamšík odohral za domácich celý zápas.

NEMECKO

St. Pauli - Mainz 2:4 - Miroslav Karhan nehral, Radoslav Zabavník (obaja Mainz) absolvoval celý duel.
Schalke - Kolín 3:0 - Erik Jendrišek v drese domácich nenastúpil.
Norimberg - Hannover 3:1 - Marek Mintál a ani Róbert Mak (obaja Norimberg) nehrali.
Brémy - Kaiserslautern 1:2 - Adam Nemec absolvoval v hosťujúcom tíme druhý polčas.
Wolfsburg - Hoffenheim 2:2 - Peter Pekarík za Wolfsburg nenastúpil.

II. liga - 17. kolo:

Osnabrück - Ingolstadt 2:1 - Henrich Benčík za domácich odohral celý zápas a skóroval.

HOLANDSKO
I. liga - 18. kolo:

Den Haag - Tilburg 2:1 - František Kubík za Den Haag odohral celý zápas.

ŠKÓTSKO

Hearts - Inverness 1:1 - Marián Kello odchytal za domácich celý zápas.

GRÉCKO
I. liga - 15. kolo:

Panathinaikos - Volos 0:1 - Peter Doležaj absolvoval celý zápas a dostal žltú kartu, Mário Breška (obaja Volos) hral od 62. minúty.
Ergotelis - Panserraikos 2:0 - Brankár Ján Novota (Panserraikos) do stretnutia nezasiahol
Panionios Atény - Asteras 0:0 - Tomáš Belic za domácich nechytal.

TURECKO

Antalyaspor - Ankaragücü 2:2 - Štefan Senecký odchytal celý duel, Stanislav Šesták hral do 68. minúty, Marek Sapara absolvoval celý duel, Róbert Vittek (všetci Ankaragücü) nehral. Sapara skóroval a dostal aj žltú kartu.

Fenerbahce - Sivasspor 1:0 - Miroslav Stoch hral v mužstve domácich od 62. minúty.
Besiktas - Gaziantepspor 1:1 - Filip Hološko za domácich nehral.
Konyaspor - Galatasaray 0:1 - Peter Grajciar odohral celý duel, Ivan Lietava (obaja Konyaspor) nehral.